Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Pumpičky na kolo

Pumpička na kolo: nepostradatelná na cestách i mimo ně 

Pumpička na kolo je nezbytnou součástí každé dlouhé trasy. V nabídce obchodu Sportano je široká kolekce profesionálních výrobků, mezi nimiž najdete ideální pumpu pro vás. Pokud se chystáte na delší cestu, určitě navštivte Sportano.cz a vybavte se těmi správnými díly a doplňky na kolo.   
Pumpa na kolo s nanometrem, elektrická nebo manuální - každou z nich najdete v nabídce Sportano. Široký výběr zaručuje, že funkčnost nejkvalitnějších modelů čerpadel odpovídá vašim potřebám. 

Jakou pumpu na kolo zvolit? 

Pokud uvažujete o koupi kvalitní pumpy na kolo, určitě využijte nabídky společnosti Sportano. Zahrnuje profesionální produkty uznávaných značek. Nezapomeňte, že jízda na kole může skončit neúspěchem, proto se vyplatí mít u sebe specializované nástroje, které se snadno používají a jsou účinné v akci.  
Při výběru nejlepší varianty je třeba zvážit několik věcí. Nejdůležitější jsou parametry, jako je optimální tlak v pneumatikách, který doporučuje výrobce kola. Je také třeba zvolit správný model, který se hodí k ventilu.   

Čerpadlo na jízdní kolo s manometrem 

Jedním z modelů, které si cyklisté přejí, je nafukovačka jízdních kol s manometrem. Toto zařízení vám umožní přesně změřit tlak v pneumatikách a přesně nahustit kolo. Mezi modely nabízenými společností Sportano najdete pumpičku na kolo Topeak s tlakoměrem Mini Dual G.  

Univerzální pumpa na kolo  

Univerzální nafukovačka na kola je ideálním vybavením pro lidi, kteří denně používají několik různých kol. Je ideální pro rychlé nafouknutí každého kola, protože má univerzální hlavu, která se hodí pro každý typ ventilu. V nabídce Sportano najdete mnoho modelů tohoto nářadí.   

Elektrická pumpa na kolo 

Elektrická pumpička na kolo je pohodlné a lehké řešení. Zařízení je automatizované a přizpůsobené potřebám nejnáročnějších cyklistů. Pomáhá vám získat přesné údaje o tlaku v pneumatikách a navíc je praktický a umožňuje rychlé dohuštění kola.   

Stojanová pumpa na kolo 

Většina stojanových pump je vybavena manometrem, který vám pomůže zjistit tlak v pneumatikách. Speciální stojan zaručuje stabilitu a přesné huštění mnoha typů pneumatik. Vestavěná hadice umožňuje použít vyšší tlak, což urychluje nafukování. V nabídce Sportano najdete takové modely, jako je Topeak Podlahová pumpa na kolo Joe Blow Max Hp.  

Nejlepší pumpy na kolo na Sportano.cz

Pumpičky na kolo nabízené společností Sportano.cz představují řadu zařízení vyrobených z vysoce kvalitních materiálů, které zajišťují odolnost a dlouhodobé používání. Rozsáhlý seznam produktů umožňuje vybrat správné parametry pro vaše zařízení. V obchodě Sportano najdete mnoho známých značek, například LEZYNE, Topeak nebo Blackburn

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget