• Doprava zdarma
 • 30 dnů na vrácení zboží
 • Expedice do 48 h
Nav switch

Blackburn

Výrobky: 25

View as
 1. Blackburn Local Kufrová taška černá BBN-7108950
  1 579,00 Kč
  1 316,00 Kč
  15 l

  1

Značka Blackburn byla založena v roce 1975 a je výrobcem specializovaného příslušenství pro jízdní kola, které používají špičkoví cyklisté po celém světě. Prvním produktem značky byl nosič kol EX-1, který rychle dobyl trh a stal se synonymem odolnosti a funkčnosti.  

V průběhu let se značka neustále rozrůstala a rozšiřovala svůj sortiment o nové cyklistické doplňky. Hlavními zásadami společnosti Blackburn je vytvářet spolehlivé a vynikající výrobky pro použití v cyklistickém vybavení. 

V současné době zahrnuje sortiment značky mimo jiné funkční čerpadla, zrcátka, manometry, brašny přes rameno a také hotové opravné sady ideální pro případ náhlé poruchy zařízení. S pomocí jednoho výrobce si můžete pořídit nejpotřebnější cyklistické komponenty pro praktickou cyklistickou výbavu. 

Příslušenství značky Blackburn si mohou pořídit jak začínající cyklisté, kteří s tímto sportem teprve začínají a hledají kvalitní a odolné díly, tak i pokročilí cyklisté, kteří od svého vybavení vyžadují spolehlivost a funkčnost. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget