Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Blackburn

Značka Blackburn byla založena v roce 1975 a je výrobcem specializovaného příslušenství pro jízdní kola, které používají špičkoví cyklisté po celém světě. Prvním produktem značky byl nosič kol EX-1, který rychle dobyl trh a stal se synonymem odolnosti a funkčnosti.  

V průběhu let se značka neustále rozrůstala a rozšiřovala svůj sortiment o nové cyklistické doplňky. Hlavními zásadami společnosti Blackburn je vytvářet spolehlivé a vynikající výrobky pro použití v cyklistickém vybavení. 

V současné době zahrnuje sortiment značky mimo jiné funkční čerpadla, zrcátka, manometry, brašny přes rameno a také hotové opravné sady ideální pro případ náhlé poruchy zařízení. S pomocí jednoho výrobce si můžete pořídit nejpotřebnější cyklistické komponenty pro praktickou cyklistickou výbavu. 

Příslušenství značky Blackburn si mohou pořídit jak začínající cyklisté, kteří s tímto sportem teprve začínají a hledají kvalitní a odolné díly, tak i pokročilí cyklisté, kteří od svého vybavení vyžadují spolehlivost a funkčnost. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget