Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Zvonky na kolo

Zvonky na kolo - vyberte si ideální model ve sportovním obchodě Sportano 

Jízda na kole je skvělou formou aktivity pro každého, ale vlastnictví vlastního jednokolky je spojeno s nutností starat se o vybavení. Díky tomu vám bude sloužit po mnoho sezón a každou trasu zvládnete v naprostém bezpečí a pohodlí. Vyplatí se také postarat se o další vybavení, které vám usnadní jízdu. V první řadě se vyplatí vybavit se vhodným zvonkem na kolo, který v různých nepředvídaných situacích na silnici informuje o protijedoucím kole. V sortimentu obchodu Sportano.cz najdete kvalitní zvonky na kolo osvědčených značek, jako jsou Basil, CatEye, Zefal, PUKY, Frugal, Kellys nebo Knog.

Retro, elektrické nebo mini - typy zvonků na kolo 

Pokud přemýšlíte, jaký model zvonku na kolo zvolit pro svou jednokolku, je vhodné se nejprve podívat na typy zvonků na kolo. Na trhu je k dispozici mnoho řešení a nejoblíbenějším produktem je elektrický zvonek na kolo. Jedná se o možnost napájení z baterie pro moderní lidi. Dodává se v různých velikostech a barvách a zároveň poskytuje dobrý zvukový signál. Tradiční mechanické modely se hodí pro jakýkoli typ kola a obvykle najdete mini i velký zvonek na kolo. Mini verze jsou návrhy pro děti, které dávají přednost menším modelům. Dětské zvonky na kolo, tj. pro nejmenší děti, jsou k dispozici v mnoha odstínech a provedeních a správný model by měl vyhovovat potřebám a vkusu vašeho dítěte.

Retro zvonek na kolo je klasický výrobek, který se vyznačuje jednoduchým designem a decentními barvami. Na trhu je k dispozici také gong, který má malé rozměry, umožňuje snadnou instalaci a poskytuje dobrý zvukový signál. Naproti tomu zvonek na roh se nazývá trubkový zvonek, který po stisknutí vydává zvuk.

Výběr správného zvonu pro dospělé nebo děti 

Zvonek na kolo je zařízení, které upozorňuje ostatní účastníky silničního provozu, že se blíží jízdní kolo. Nejvhodnější je připevnit jej na řídítka a ponechat dostatek místa pro další pomůcky, jako je zrcátko nebo počítadlo kol. Většina zvonků pro dospělé i děti je připevněna na speciální obruči s klipem nebo šroubovací obručí. Zvonky určené pro dospělé jsou obvykle klasické nebo elektronické modely pro moderní nadšence.

Mladí lidé, stejně jako dospělí, jezdí často na kole a je to pro ně skvělá forma aktivity v teplejších dnech. U mladých cyklistů je nesmírně důležité dbát na bezpečnost a upevňovat správné návyky. Při výběru zvonku na kolo pro děti je třeba zvážit snadnost použití a velikost. Měla by být také umístěna na přiměřenou vzdálenost paže, aby ji dítě mohlo v případě potřeby rychle použít. Nejoblíbenějšími zvonky na kolo pro děti jsou mini, kladívkové nebo trubkové modely.

Značky nabízející vysoce kvalitní zvonky na kola 

V nabídce obchodu Sportano.cz najdete kvalitní zvonky na kolo různých typů - mechanické i elektrické, od uznávaných výrobců, jako jsou Knog, Kellys, Basil, Frugal, Zefal, PUKY nebo CatEye. U nás najdete modely v různých velikostech a barevných variantách, které se budou líbit dospělým i dětem. Je dostatečně univerzální, aby se dala použít nejen na kole, ale i při jízdě na koloběžce. Správný model zvonku na kolo zaručuje vysokou úroveň bezpečnosti a správnou zvukovou signalizaci na trase.

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget