Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Frugal

Historie polské značky Frugal sahá až do roku 2009, kdy začaly první testy elektromobilů. Společnost však byla oficiálně založena až v roce 2014 a od té doby se neustále specializuje na výrobu funkčních a technologicky vyspělých elektrických vozidel, jako jsou skútry a golfové vozíky. Postupem času se značka velmi rozrostla a dnes ji lze označit za jednoho ze světových lídrů ve výrobě elektrických strojů. V posledních letech společnost rozšířila okruh svých zákazníků a začala distribuovat svá zařízení na zahraniční trhy, včetně Estonska, Litvy, Rumunska, Německa a dokonce i Islandu. 

Široká nabídka výrobce zahrnuje mnoho typů volně jezdících elektromobilů, mezi nimiž si každý uživatel najde ten pravý pro sebe. Veškeré vybavení společnosti Frugal prochází před uvedením do prodeje řadou přísných testů, které ověřují jeho kvalitu a bezpečnost používání. Technologie používané při výrobě zajišťují, že každé vozidlo je co nejefektivnější, nejfunkčnější a nejšetrnější k životnímu prostředí.  

Mezi nejmodernější systémy, které jsou použity v elektromobilech Frugal, patří: Technologie Zero Pollution Engine, která zvyšuje účinnost motoru, technologie Eco Drive, která prodlužuje životnost baterie, a technologie Fiberglass Body, která využívá v konstrukci stroje sklolaminát pro snížení hmotnosti. 

Rozbalit popis Sbalit popis