Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Zefal

Zefal

Francouzská společnost Zefal byla založena v roce 1880 a je jedním z největších světových výrobců příslušenství pro jízdní kola. Značka učinila průlom, když vyvinula ventilek presta, který se dodnes hojně používá v cyklistických duších. Společnost byla také velmi známá svými patentovanými moderními pedály s nosy. V 70. letech 20. století vyvinula společnost Zefal první ruční pumpu HPX, která umožňovala rychlé huštění pneumatik jízdních kol. Značka si v průběhu mnoha let vybudovala silnou pozici v oboru, neustále rozšiřuje své výrobní oblasti a distribuuje své příslušenství na mezinárodní trhy.  

Přestože je značka Zefal dnes známá po celém světě, nezapomíná na své francouzské kořeny a je stále přímo spojena se svým rodokmenem. Posláním společnosti je navrhovat doplňky, které pomohou každému cyklistovi dosahovat vysokých výsledků a neustále se rozvíjet. K tomu přispívají moderní technologie, které společnost Zefal denně používá ve svých výrobních závodech. Kromě toho všechny články před uvolněním do prodeje procházejí řadou testů kvality. Díky tomu máte při nákupu příslušenství od společnosti Zefal jistotu, že je důkladně vyvinuto a splňuje požadovaná kritéria. 

Společnost byla v průběhu let mnohokrát oceněna a získala renomovaná ocenění, jako je Eurobike Gold za svůj inovativní systém proti krádeži. Výrobky značky Zefal mohou úspěšně používat jak začátečníci, tak pokročilí cyklisté.  

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget