Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

ABUS

Abus

Abus je německá společnost založená v roce 1924, která se specializuje mimo jiné na výrobu bezpečnostních systémů používaných v jízdních kolech. Ačkoli značka začínala s výrobou běžných visacích zámků, rychle se vyvíjela a začala výrazně rozšiřovat oblast své působnosti a zdokonalovat vyráběné příslušenství. Široká nabídka výrobce Abus zahrnuje profesionální ochranu proti krádeži a přilby určené především cyklistům.  

V průběhu let značka pokračovala ve vývoji a rozvíjela moderní technologické systémy, které začala aplikovat na své výrobky. Veškeré příslušenství nesoucí značku Abus se proto vyznačuje vysokou kvalitou zpracování a poskytuje vynikající úroveň bezpečnosti. Bezpečnostní prvky proti krádeži zahrnují u-lock, zámky zadních kol, řetězy a kotvy - v závislosti na použité výbavě. Některé ochranné systémy mají zabudovaný alarm, který se aktivuje při pokusu o krádež. S produkty Abus si tak můžete být jisti, že vaše zařízení zůstane v bezpečí i během vaší nepřítomnosti.  

Společnost má vlastní vývojová a výzkumná střediska na různých místech. V těchto střediscích se vyvíjejí inovativní technologická řešení s cílem zlepšit kvalitu každého výrobku. Kromě toho prochází příslušenství také mnoha fázemi testování, aby se ověřila jeho kvalita a bezpečnost pro použití. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget