Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Helly Hansen

Helly Hansen

Helly Hansen je norská značka s tradicí, kterou založil již v roce 1877 námořník Helly Juan Hansen. Původně bylo oblečení této značky určeno výhradně námořníkům a jachtařům a vyznačuje se především vynikajícími vodoodpudivými vlastnostmi.

Společnost se rychle stala uznávanou ve svém oboru a dosáhla neuvěřitelného úspěchu. Již v roce 1970 používala ve svých výrobcích inovativní materiál LIFA®, který má termoregulační vlastnosti a odvádí vlhkost i při intenzivním cvičení. Postupem času začala značka rozšiřovat svůj sortiment také o sportovní oblečení a obuv pro běžce, horaly a lyžaře. Dnes je Helly Hansen jedním z nejuznávanějších výrobců outdoorového sportovního oblečení na světě.

Úspěch značky byl vybudován v průběhu let týmem odborníků, kteří vyvinuli špičkové technologie, jež mohou výrazně zvýšit pohodlí sportovců. Mezi nejlepší inovace značky patří systém regulace teploty H2Flow® a ikonická nepromokavá membrána Helly Tech® používaná zejména v bundách a obuvi.

Zvláštní pozornost si zaslouží také sportovní obuv s logem Helly Hansen. Vyznačují se vynikající přilnavostí k zemi, tlumením každého pohybu, termoregulačními vlastnostmi a nepromokavostí. Různé modely bot jsou ideální jak pro horskou turistiku, tak pro běh.

S výrobky renomované značky Helly Hansen si můžete sestavit špičkové sportovní vybavení, které funguje i v těch nejnáročnějších podmínkách. Na Sportano.cz najdete lyžařské bundy, mikiny, kalhoty, boty a dokonce i ledvinky a cestovní tašky od Helly Hansen.

Rozbalit popis Sbalit popis