Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Tašky a batohy na tenis

Tenisové tašky a batohy - vyberte si z nabídky obchodu Sportano pohodlný model tašky a batohu. 

Oblečení, příslušenství nebo raketa vyžadují použití vhodné tenisové tašky nebo batohu, do kterého můžete pohodlně uložit potřebné vybavení pro vaši hru. Když jdete na tenisový kurt, obvykle si s sebou berete také vybavení, které často zabírá hodně místa. Proto je nejlepší vybrat si správnou tenisovou tašku nebo batoh, abyste mohli své vybavení pohodlně uložit, ať už hrajete kdekoli. V obchodě Sportano.cz najdete kvalitní tenisové tašky a batohy renomovaných značek, jako jsou Wilson, HEAD, Dunlop, BABOLAT, Tecnifibre nebo HYDROGEN

Tenisová taška pro každého hráče 

Při výběru tenisové tašky je vhodné zvážit její tvar, protože se rozlišují klasické tašky na tenisové rakety a tašky na kolíky. První model se tvarem podobá tenisové raketě a má různou kapacitu (od jedné až po několik raket). Při výběru tohoto typu tašky věnujte pozornost rukojeti a kvalitě konstrukce, stejně jako jejímu vnitřku, kde je umístěna raketa nebo jiné části vybavení. Tenisové tašky s kolíky jsou naopak obvykle velkokapacitní modely a skvěle se hodí pro uložení několika nebo více raket a tenisového příslušenství na cestách. 

Při nákupu správné tenisové tašky věnujte pozornost materiálu konstrukce, kde jsou obvykle použity odolné a nepromokavé syntetické materiály a nylon, který je odolný a lehký. Někdy se používá také syntetická kůže, která zaručuje odolnost vůči vlhkosti a povětrnostním vlivům.  

Výběr správného tenisového batohu 

Tenisový batoh vám umožní sbírat potřebné příslušenství pro hru. Především umožňuje uložit raketu tak, aby nebyla během přepravy vystavena poškození. Obvykle je k tomu určena speciální přihrádka, do které se raketa vkládá. Většina modelů je však určena pouze pro držení hlavy rakety a samotná rukojeť vyčnívá z batohu. Proto si vyberte výrobek, který má v batohu speciální přihrádku určenou pro uložení celé rakety. Tenisové batohy mají kromě hlavní přihrádky obvykle i další přihrádky na oblečení, příslušenství a menší vybavení. Při výběru tenisového batohu věnujte pozornost jeho kapacitě a rozměrům, aby odpovídal vaší raketě a dalšímu tenisovému vybavení. 

Profesionální batohy a tenisové tašky pro děti 

Ve Sportanu nabízíme profesionální dětské batohy a tenisové tašky, aby si vaše dítě mohlo vzít potřebné vybavení na trénink nebo zápas. Vybrané modely jsou obvykle vyrobeny z robustních a lehkých materiálů, aby byla přeprava zařízení pohodlná. Navíc jsou navrženy v menších velikostech, aby vyhovovaly vybavení určenému pro nejmladší tenisty. Dětské batohy nebo tenisové tašky najdete v mnoha barevných a grafických variantách, které jistě osloví všechny tenisové nadšence.  

Značky nabízející kvalitní batohy a tenisové tašky 

Ve sportovním obchodě Sportano jsme se postarali o nejkvalitnější vybavení a příslušenství pro raketové sporty. Proto budete vybaveni kvalitními batohy a tenisovými taškami od osvědčených výrobců, jako jsou Dunlop, BABOLAT, Tecnifibre, HYDROGEN, HEAD nebo Wilson.  

U nás najdete tenisovou tašku HEAD, tenisovou tašku BABOLAT, tenisovou tašku Wilson a také tenisový batoh HEAD nebo tenisový batoh Wilson. Vyberte si správný model z hlediska kapacity a rozměrů i počtu přihrádek, abyste do něj mohli umístit potřebné vybavení pro trénink nebo zápas. Náš profesionální zákaznický servis vám pomůže vybrat ten správný model, a pokud nesplní vaše očekávání, můžete jej do 30 dnů vrátit.  

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget