Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Spokey

Spokey

Spokey je polská společnost, která působí na sportovním trhu již více než 17 let a vyrábí specializované posilovací a fitness vybavení. Společnost Spokey ročně prodá přibližně 4 miliony výrobků, které jsou distribuovány ve 25 zemích Evropy. Kromě toho má společnost pobočku v České republice a spolupracuje s více než 120 tisíci zákazníky, což dokazuje její vysoké postavení na trhu. Značku Spokey tvoří odborníci, experti a lidé s vášní, kteří se zasloužili o úspěch značky tím, že každý den navrhují profesionální sportovní vybavení s ohledem na potřeby všech zákazníků. 

Spokey je jedním z lídrů na polském sportovním trhu, který nabízí profesionální sportovní vybavení a příslušenství pro disciplíny jako fitness (jízdní kola, orbitreky, běžecké pásy), bruslení (koloběžky, kolečkové brusle, brusle, skateboardy) a outdoor (trekingové hole, spací pytle, batohy, tašky). Kromě toho značka nabízí vybavení pro plavání a kolektivní sporty, jako je fotbal, volejbal a basketbal. Od roku 2016 se značka Spokey otevřela také elektronickému obchodu, takže se dále rozvíjí a vyvíjí kvalitní a praktické doplňky pro další sporty, jako je jóga a raketové sporty. 

Výrobky nabízené společností Spokey jsou vyvinuty s využitím moderních technologií a mají národní a evropské certifikáty potvrzující bezpečnost a nejvyšší kvalitu zařízení.  

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget