Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Sítě na stolní tenis

Pingpongová síť - vyberte si tu správnou v obchodě Sportano 

Síťka na stolní tenis je nezbytnou součástí sportovního vybavení amatérských i profesionálních hráčů stolního tenisu. Vysoce kvalitní sítě na stolní tenis jsou vyrobeny z odolných, voděodolných materiálů a jsou vybaveny rychlomontážními systémy, které umožňují snadnou a rychlou přepravu - takže si můžete vždy a všude užívat vzrušující hry

Sportano je internetový obchod se sportovním zbožím, kde najdete produkty uznávaných značek, které vybírají profesionálové. Podívejte se na naši nabídku a vyberte si tu správnou síťku na stolní tenis, která vám zaručí hru plnou vzrušení, ať už preferujete všestranný styl, útočný, obranný, nebo je pro vás ping-pong amatérským koníčkem. 

Jak vybrat správnou síťku na stolní tenis a na co se při nákupu zaměřit? 

Síťka na stolní tenis by měla být nastavitelná a dokonale odpovídat rozměrům stolu. Síťky na stolní tenis ze sortimentu Sportano jsou vybaveny jednoduchým systémem nastavení napětí strun, který zaručuje správné napětí a pohodlí při hře. Důležité jsou také úchyty, jako je systém upevnění na klip, který umožňuje síť během okamžiku rozložit a složit. 

Je velmi důležité, aby materiály, ze kterých je síť vyrobena, byly pevné a pružné, což eliminuje riziko jejich prasknutí během hry. Vhodnou volbou je pružná síťka na stolní tenis vyrobená z plastů, například z nylonu, který zajišťuje trvanlivost a odolnost síťky vůči povětrnostním podmínkám, takže nebude vystavena poškození ani při napínavých venkovních hrách. Stůl spolu se sítí lze umístit venku bez obav z poškození deštěm. 

Bílá páska na horním povrchu síťky na stolní tenis usnadňuje hru s dobrou viditelností během hry a skládací ocelové nebo kovové sloupky zajišťují stabilitu, rychlou instalaci a snadnou přepravu síťky, která je ve složeném stavu kompaktní. Síťky na stolní tenis od ceněných značek jsou zárukou nejvyšší, léta neměnné kvality a pohodlí při hře

Výška síťky na stolní tenis - jaké jsou rozměry pingpongové síťky? 

Sladit rozměry pingpongové síťky s konkrétním stolem by neměl být problém, protože hrací stoly mají obvykle standardizované rozměry, které odpovídají obecně uznávaným normám tohoto sportu (pro amatéry i profesionály). 

Předpokládá se, že stůl na stolní tenis by měl být minimálně 152,5 cm široký, 274 cm dlouhý a 76 cm vysoký. Výška síťky na stolní tenis by měla být 15,25 cm při správném natažení, ale systém nastavení umožňuje její případné snížení v případě amatérských her. Rozměry síťky na stolní tenis a dalšího příslušenství se mohou u výrobků určených pro děti lišit. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget