• Doprava zdarma
  • 30 dnů na vrácení zboží
  • Expedice do 48 h
Nav switch

Yoga Design Lab

Výrobky: 35

View as

Yoga Design Lab je dítětem Chada Turnera, který se během svého pobytu na Bali rozhodl založit vlastní značku specializující se na výrobu profesionálních vzorovaných podložek na jógu. Od samého počátku měla značka jediný cíl - vyrábět doplňky na jógu z těch nejkvalitnějších materiálů a obohacovat je různými potisky. 

Pro výrobce Yoga Design Lab jsou ekologické otázky nesmírně důležité. Proto jsou všechny výrobky této značky vyráběny v souladu s etickými výrobními postupy. Mezi materiály, které tým značky použil k výrobě rohoží, patří biologicky odbouratelná pryž a tkanina získaná z recyklovaných plastových lahví. Inkousty použité k vytvoření výtisků jsou rovněž na vodní bázi. Díky tomu jsou rohože zcela bezpečné a šetrné k životnímu prostředí. 

Postupem času se značka dále rozvíjela, rozšiřovala svůj sortiment a zdokonalovala všechny své výrobky. V současné době najdete v široké nabídce výrobce Yoga Design Lab speciální podložky, kolečka na jógu, ale i ručníky, tašky, pásy a nákotníky podporující provádění náročných pozic při cvičení jógy. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget