Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

THORN FIT

Thorn Fit je polská značka specializující se na výrobu specializovaného vybavení a příslušenství pro funkční, fitness a silový trénink. V průběhu let dosáhla společnost velkého úspěchu a stala se jedním z nejuznávanějších výrobců tréninkového vybavení. Výrobky Thorn Fit lze často najít v profesionálních posilovnách, a to jak v řetězcích, tak v soukromých posilovnách. Cílem společnosti Thorn Fit je vyrábět takové vybavení, s nímž je možné zlepšit své schopnosti a sportovní dovednosti. 

Všechny výrobky značky Thorn Fit jsou vytvořeny s důrazem na každý detail a splňují kritéria funkčnosti a kvality. Všechna zařízení a příslušenství, která vyrábí, se navíc vyznačují jedinečným designem. Jsou elegantní a klasické, a proto splňují požadavky mnoha uživatelů. 

Značka spolupracuje s profesionálními osobními trenéry, fyzioterapeuty, fitness kluby a crossfitovými boxy. Díky tomu společnost neustále vyvíjí a zdokonaluje své výrobky o stále modernější a účinnější technologická řešení. Thorn Fit také podporuje místní sportovce, kteří jsou úspěšní na mezinárodní scéně, a účastní se sportovních veletrhů a dalších sportovních akcí. 

Společnost Thorn Fit již mnoho let propaguje zdravý životní styl a sdílí se světem své funkční produkty, mezi něž patří gripy, činky, míče, kettlebelly, podložky a také specializované sportovní oblečení. 

Rozbalit popis Sbalit popis