Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Talbot-Torro

Talbot je značka založená Derekem Talbotem, která se specializuje na badmintonové vybavení. Rozvíjel se současně s badmintonem a jeho zakladatel přímo přispěl k uznání této pohybové aktivity jako samostatného sportu. Torro je značka, která se v roce 1991 spojila se značkou Talbot. Od té doby obě značky fungují pod jedním názvem - Talbot Torro.  

V průběhu let se značka neustále vyvíjela, rozšiřovala svůj sortiment o nové výrobky a zdokonalovala své příslušenství. Díky tomu vzniklo mnoho modelů badmintonových raket, které využívají moderní technologická řešení, jako je Air Flex, izometrický tvar hlavy a také víceúhelníkový profil, který raketě dodává vynikající torzní tuhost. V současné době je Talbot Torro jednou z předních značek, jejíž výrobky používají jak badmintonoví začátečníci, tak pokročilí hráči, kteří se účastní světových šampionátů. V široké nabídce výrobce jsou kromě raket také hotové badmintonové sety, člunky a další příslušenství potřebné při hře.  

Před uvedením do prodeje prochází veškeré příslušenství Talbot Torro řadou testů, které ověřují jeho vlastnosti. Pokud se tedy rozhodnete zakoupit příslušenství od této značky, můžete si být jisti, že bylo vyrobeno s důrazem na každý detail a má jedinečné vlastnosti, které přímo ovlivňují efektivitu vaší hry. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget