Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Badmintonové sítě

Badmintonové sítě - tu pravou najdete ve sportovním obchodě Sportano

Badmintonové sítě dostupné v obchodě Sportano jsou zárukou výběru z nejlepších modelů od předních výrobců v oboru. V nabídce najdete badmintonové sítě vyrobené z odolných materiálů, které zajistí pohodlnou hru a budou vám sloužit dlouhá léta. Ať už hrajete na jakékoliv úrovni, najdete tu správnou badmintonovou síť, která bude vyhovovat vašim potřebám. Náš sortiment zahrnuje sítě pro venkovní i vnitřní použití. Každý z nich se vyznačuje vysokou kvalitou, která je typická pro produkty dostupné na Sportano.cz. 

Badmintonové sítě - typy, ceny, parametry

Badmintonové sítě se liší svými parametry, výrobním materiálem a velikostí, a tedy i cenou. Badminton se hraje na obdélníkovém kurtu, který síť rozděluje na dvě stejné části. V závislosti na tom, kde se zápas hraje a kolik lidí se ho účastní, mohou mít badmintonové sítě různou délku. Pro čtyřhru se používají šestimetrové badmintonové sítě a pro dvouhru pětimetrové badmintonové sítě. Na trhu jsou k dispozici také menší tří- a čtyřmetrové sítě, takže zápasy lze hrát i na domácích zahradách v omezeném prostoru. Šířka badmintonové sítě je obvykle 76 cm. 

Badmintonové sítě se vyrábějí v různých typech. Mohou to být samotné sítě, sítě se sloupky nebo přenosné sítě na rámech. Vše závisí na jejich účelu. Přenosné badmintonové sítě jsou mezi rekreačními hráči velmi oblíbené, protože je lze použít kdekoli: na zahradě i během víkendu u jezera. Jejich rámy se dají snadno složit a můžete si je vzít vždy s sebou, např. na dovolenou. Ceny badmintonových sítí jsou poměrně rozmanité. Lze je pořídit i za několik desítek zlotých. Rekreační badmintonový set se sítí, raketami a šipkami, stejně jako velmi kvalitní sítě, lze však pořídit za několik set zlotých. 

Badmintonová síť - jak vybrat tu správnou?

Při výběru badmintonové sítě je třeba zvážit několik faktorů. Nejprve je nutné určit jeho účel - od toho se odvíjí jeho velikost a materiál, ze kterého je vyroben. Sítě pro halový badminton jsou často vyrobeny z polypropylenu nebo nylonu. Venku se lépe osvědčí voděodolné polyethylenové sítě. Velikost badmintonové sítě závisí na tom, kolik lidí bude hrát a zda se jedná o dospělé nebo děti. Dvojité sítě pro dospělé jsou dlouhé 6 metrů, zatímco sítě pro děti jsou dlouhé pouze 3 metry. V závislosti na tom, zda již máte sloupky nebo ne, si vyberte badmintonovou síť v sadě se sloupky, s rámem nebo samostatně. Kvalitní sítě z nejlepších materiálů od výrobců, jako jsou Talbot-Torro a Victor, na vás čekají ve Sportanu. Pořiďte si s námi badmintonový set! 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget