Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Vaky a obaly na SUP

Tašky a obaly na SUP - vyberte si dokonalé řešení v online obchodě Sportano 

Pokud máte SUP prkno a příslušenství, měli byste dbát na správné uložení veškerého vybavení. To ochrání vaše zařízení před poškozením během přepravy nebo stěhování na jiné místo. Ve Sportanu nabízíme SUP tašky a obaly na prkna i pádla značek JOBE a Aqua Marina. U nás najdete batohy nebo obaly na pevná i nafukovací prkna a také paddleboardy.  

Batohy a tašky na SUP - jak vybrat správný model? 

Při výběru správného obalu na SUP prkno jsou k dispozici batohy, tašky nebo obaly. V závislosti na modelu zařízení vyberte správný typ výrobku. Výrobci obvykle nabízejí speciální tašky pro konkrétní modely prken nebo univerzální obaly, které se hodí pro zařízení správné velikosti.  

Batoh na SUP prkno je všestrannou volbou, která vám umožní umístit i příslušenství, jako je pádlo. Často má kolečka, která usnadňují přesun těžších zavazadel. Vnitřek batohu by měl být opatřen vrstvou ze síťoviny nebo suchého zipu, aby se vaše vybavení nepohybovalo. Batoh značky Aqua Marina má kromě přepravních koleček nebo polstrovaných nastavitelných popruhů také hrudní a bederní pás.  

Je dobré se vybavit batohem nebo taškou s velkým prostorem, do kterého se vejde SUP prkno správné velikosti. Některé modely mají uvnitř přihrádky speciální povrchovou úpravu, takže máte jistotu, že se vaše zařízení při přenášení nepoškodí. Nejlepší je zvolit výrobek s opěrkami nebo držadlem, abyste mohli zařízení pohodlně přepravovat.  

Obal na pádlo SUP - na co se zaměřit při nákupu? 

Se speciální taškou na pádlo SUP můžete své vybavení chránit před poškozením a pohodlně ho přepravovat. Při nákupu stojí za to věnovat pozornost velikosti tašky, protože většina z nich je určena pro skládací pádla, takže by měla být před vložením do tašky složena - měli byste je složit. Samotný materiál by měl být nepromokavý a rychleschnoucí, aby nedošlo k promočení látky. Na druhou stranu, přídavná rukojeť nebo ramenní popruh vám umožní pohodlné přenášení vašeho vybavení.  

Batohy, tašky a obaly na SUP - pohodlí a špičková kvalita v obchodě Sportano 

SUP prkno by se mělo skladovat především v suché a teplé místnosti, pokud se nepoužívá. V závislosti na typu - pevný nebo nafukovací - by měl mít vhodný obal nebo vak. Tím se zabrání jeho poškození a ztrátě jeho vlastností. Při přepravě prkna k vodě je dobré vybavit se taškou nebo obalem na SUP, abyste své vybavení ochránili před možným poškozením a odřeninami. Pokud máte nafukovací model prkna, jeho uložení do vhodného batohu nebo tašky vám usnadní přepravu, protože vybavení nezabere mnoho místa.  

Ve Sportanu jsme se postarali o veškeré příslušenství, které potřebujete pro vodní sporty včetně SUP, takže budete připraveni plavat kdekoli. Podívejte se na naši nabídku obalů na SUP prkna a batohů, a pokud výrobek nesplní vaše očekávání - můžete jej vrátit až do 30 dnů! 

Rozbalit popis Sbalit popis