• Doprava zdarma
 • 30 dnů na vrácení zboží
 • Expedice do 48 h
Nav switch

Pumpy pro SUP

Výrobky: 16

View as
 1. Aqua Marina LIQUID AIR V3Triple Action Vysokotlaké ruční čerpadlo červené B0303022
  2 367,00 Kč
  1 894,00 Kč
  OS

  1

 2. Aqua Marina LIQUID AIR V2Double Action Vysokotlaké ruční čerpadlo červené B0303021
  1 167,00 Kč
  933,00 Kč
  OS

  1

 3. Pumpa pro SUP Pure4Fun Double Action P4F950540
  1 000,00 Kč
  889,00 Kč
  60 cm

  1

 4. Aqua Marina LIQUID AIR V1Double Action vysokotlaká ruční pumpa červená B0303019
  1 056,00 Kč
  844,00 Kč
  OS

  1

 5. Čerpadlo Pure4Fun SUP 0-29 PSI P4F950530
  872,00 Kč
  700,00 Kč
  60 cm

  1

SUP pumpy - praktické a odolné pumpy v obchodě Sportano 

Nafukovačka SUP prkna vám umožní rychle a pohodlně nafouknout vybavení před vstupem do vody. Díky tomuto zařízení můžete zajistit, aby byla vaše deska pod správným tlakem. Pro nafouknutí výrobku nemusíte hledat jinde, proto je dobré mít s sebou ruční nebo elektrickou pumpu. V internetovém obchodě Sportano najdete vysoce kvalitní čerpadla profesionálních značek, jako jsou Aqua Marina, JOBE, Pure4Fun, Sevylor nebo Viamare

Klasická a elektrická čerpadla SUP - jak si vybrat model? 

Při výběru čerpadla pro SUP existují dva typy: ruční a elektrická čerpadla. Někdy lze nalézt i nožní pumpy, které však nezaručují dosažení správného tlaku a jejich použití je mnohem méně pohodlné. Pokud si vyberete ruční čerpadlo, můžete najít modely s pístovým čerpacím systémem s různými výkony. Některé výrobky jsou vybaveny manometrem, který indikuje naměřený tlak ve vztahu k okolnímu tlaku. Elektrická pumpa pro SUP prkna je naopak alternativou k ručnímu pumpování, protože se používá prakticky bez námahy. Tyto typy čerpadel mohou být vybaveny displejem, funkcí automatického vypnutí při dosažení požadované úrovně tlaku nebo možností nastavení rozsahu tlaku. 

Na co si dát pozor při výběru pumpy na SUP prkno? 

Při nákupu pumpy na SUP prkno je v první řadě důležité sledovat, jakého maximálního tlaku může dosáhnout a zda je schopna plně nafouknout vaše vybavení. Maximální tlaky nabízené v produktech dosahují 20-26 PSI, přičemž 15 PSI je standardní hodnota potřebná k nafouknutí prkna SUP.  

U elektrického čerpadla zkontrolujte typ napájení, které je nejčastěji zajištěno prostřednictvím zásuvky zapalovače cigaret, ale k dispozici jsou i výrobky s vlastní baterií. Někdy mohou být vybrané modely vybaveny dvěma motory, abyste mohli nafukovací člun nebo SUP prkno nafouknout i odčerpat vzduch. Obvykle jsou velmi kompaktní pro přepravu a skladování a lze je kdykoli snadno použít.  

Adaptéry a hadice k čerpadlům SUP - které příslušenství k čerpadlům se vyplatí pořídit? 

Pokud hledáte správné příslušenství k pumpě na SUP, vyplatí se vsadit na adaptéry, které vám umožní nafouknout prkno pomocí pumpy do auta nebo kompresoru. Některé univerzální adaptéry jsou určeny nejen pro prkna, ale také pro nafukovací kajaky, pontony nebo útočné čluny. Jsou velmi praktické, takže je dobré je mít u sebe, abyste mohli rychle nafouknout správný typ vybavení pomocí jiné pumpy. Vyplatí se také mít náhradní hadice čerpadla SUP se správnými koncovkami, protože se mohou poškodit. Díky tomu můžete čerpadlo použít v jakékoli situaci, protože k ventilu je přiřazena správná koncovka. Pokud vámi zvolené pístové čerpadlo nemá manometr, můžete se jím vybavit, protože ukazuje aktuální dosažený tlak. 

Ve Sportanu jsme se postarali o to, abyste byli vybaveni kvalitním vybavením a příslušenstvím pro vodní sporty, takže budete vždy připraveni na jakoukoli aktivitu. Kontaktujte náš zákaznický servis a vyberte si to správné zařízení. V případě, že výrobek nevyhovuje vašim potřebám - můžete jej vrátit do 30 dnů! 

Rozbalit popis Sbalit popis