Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

SUP příslušenství

SUP příslušenství - vyberte si dokonalý model v obchodě Sportano 

Začínáte s pádlováním ve stoje, nebo už máte s tímto vodním sportem zkušenosti? Bez ohledu na úroveň vašich zkušeností je dobré se vybavit kvalitním příslušenstvím SUP, které zajistí nejen pohodlný pohyb na vodě, ale také ovlivní bezpečnost. Ve Sportanu nabízíme široký výběr vodítek, ploutví, sedátek, elastických šňůr a mnoha dalších SUP doplňků od profesionálních značek, jako jsou Aqua Marina, JOBE, NeilPryde, Pure4Fun nebo Viamare.  

Vodítko, ploutev nebo sedátko na SUP - které příslušenství k SUP prknu se vyplatí pořídit? 

Kromě SUP prkna a pádla budete potřebovat i další příslušenství, které ovlivní nejen vaši bezpečnost na vodě, ale také pohodlí při plavání. V první řadě se vyplatí vybavit se vodítkem, což je bezpečnostní šňůra, která se připíná k noze a prknu. Je zodpovědný za vaši stabilitu a bezpečí, a pokud spadnete do vody, prkno vám neodplave. Pokud vaše prkno nemá ploutev nebo je poškozená - zátěž je nesmírně důležitá součást vybavení. Zajišťuje stabilitu zařízení ve vodě a udává směr. Bez tohoto prvku by nebylo možné udržet desku v přímce.  

Některá prkna SUP mají také speciální úchyty, D-kroužky, ke kterým lze připevnit sedačku kajaku. Díky tomu můžete při plavání pohodlně sedět a plavat vsedě. Tento doplňkový prvek často využívají milovníci dlouhých výletů na prkně. Při plavání na dlouhé vzdálenosti si mnoho lidí bere s sebou zavazadla. Za tímto účelem je dobré připevnit na palubu pružné bungee šňůry, které umožňují bezpečné a snadné připevnění nákladu k zádi.  

Ve výbavě SUP by rozhodně neměla chybět pumpa - ruční, nožní nebo elektrická -, kterou desku nafouknete, a také tlakoměr. Toto zařízení ukazuje aktuální úroveň tlaku a vyplatí se ho zakoupit, pokud ho vaše čerpadlo nemá.  

Z příslušenství SUP si můžete pořídit také nafukovací plošinu a dokovací stanici pro vybrané modely prken Aqua Marina. Kromě toho v našem obchodě Sportano najdete opravné sady, abyste v případě poruchy mohli rychle vyřešit únik vody nebo jiné poškození prkna

Jak vybrat příslušenství SUP, na co se zaměřit při nákupu? 

Při výběru příslušenství pro SUP věnujte pozornost především typu prkna a jeho rozměrům a tomu, zda se na něj budou správně hodit předměty, jako je zátěž. Výrobky také přizpůsobte typu činnosti a místu, kde je budete používat. Například plošiny nebo přídavné dokovací stanice jsou ideální pro otevřené a klidné vody. Na druhou stranu, pokud hledáte vhodnou bezpečnostní šňůru, výrobci nabízejí různé délky i materiály. Tento typ zboží musí nejen sedět na kotníku, ale také se pohodlně používat. 

Výběr příslušenství by měl být přizpůsoben vašim vlastním potřebám - většina SUP prken se dodává s kompletní sadou produktů.  

Bezpečnost a kvalitní příslušenství SUP? Vyberte si řadu Sportano 

SUP paddleboarding není mezi vodními sporty nijak složitá disciplína, ale vyžaduje zručnost a jistotu při pohybu na vodě. Abyste se cítili pohodlně a bezpečně za všech podmínek, je důležité vybavit se správným příslušenstvím, jako je vodítko, ploutev (zátěž), bungee lana, opravná sada nebo sedačka

Ve Sportanu nabízíme sedačky SUP značek Pure4Fun a Aqua Marina. Pokud hledáte zátěž, širokou škálu výrobků různých velikostí a tvarů nabízí také společnost Aqua Marina. Určitě si vyberete správnou ploutev pro svůj typ prkna. Nezapomeňte se vybavit bezpečnostním lanem nebo vodítkem a opravnou sadou, abyste mohli snadno a rychle opravit případné poškození. V našem obchodě najdete vysoce kvalitní příslušenství k SUP prknům a pokud výrobek nesplní vaše očekávání - můžete ho do 30 dnů vrátit! 

Rozbalit popis Sbalit popis