Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

SUP plachty

Plachty pro SUP - vyberte si ideální model v obchodě Sportano 

SUP, neboli Stand Up Paddle, lze kombinovat s jiným vodním sportem, konkrétně s windsurfingem prostřednictvím prkna s namontovanou plachtou. WindSUP je skvělá vodní aktivita, takže se nemusíte vzdávat plavání, když fouká vítr. Je také pro lidi, kteří se již cítí pohodlně na SUP prkně a chtějí začít své windsurfingové dobrodružství. Deska má otvor pro umístění plachty a schránku pro montáž centroplánu, což je skládací ploutev uprostřed. Ve Sportanu máme profesionální SUP plachty značky Aqua Marina, kde si jistě vyberete to správné vybavení pro vaše plavání.  

SUP pádla - na co si dát pozor při nákupu? 

Při nákupu věnujte pozornost typu vodní plochy, na které budete plout. Otevřené vody, jako je moře, se vyznačují mnohem silnějším větrem a v takových situacích se nejlépe osvědčí plachty menších rozměrů. Vrtule pro SUP by také měla odpovídat úrovni zkušeností dané osoby, přičemž větší modely budou nejlépe vyhovovat začátečníkům. Samotná plachta by měla být lehká a vyrobená z odolných materiálů, aby déle vydržela v různých podmínkách. Nejlépe bude fungovat plachta z dakronového materiálu, která zaručuje nízkou hmotnost a je dodávána s vyhrazeným stěžněm a ráhnem. 

Jak si vybrat SUP plachtu, která bude vyhovovat vašim požadavkům? 

Velikost plachty se volí podle hmotnosti a výšky uživatele. Průměrná váha windsurfařů se pohybuje kolem 55 kilogramů u žen a 70 kilogramů u mužů, v takovém případě by velikost plachty měla být kolem 3,0-4,5. Pro ty, kteří váží méně, bude vhodná velikost plachty 2,0-3,0. Pro dobře stavěné surfaře budou dobře fungovat plachty větší než 4,0-4,5. Zkušenější windsurfaři by měli volit větší plachty než univerzální, které jsou vhodné pro začátečníky.  

Ať už jste profesionální windsurfař, nebo se cítíte pohodlněji jen na SUP prkně, vydat se na dobrodružství WindSUP pro vás bude skvělou alternativou a nezapomenutelným zážitkem. 

Plachty pro SUP - značky, na které vsadit 

V nabídce internetového obchodu Sportano najdete plachty pro SUP od značky Aqua Marina, které jsou vyrobeny z materiálu X-ply, tj. dvou slepených vrstev polyesteru s vlákny umístěnými uvnitř. Konstrukce je doplněna plastem Dacron, díky kterému je plachta velmi lehká a zároveň odolná. Tlačný motor této značky je odolné zařízení, které se dobře osvědčí při plavbě na různých vodních plochách. Použity byly také lamelové švy, které umožňují nastavení plachty pomocí napínáků se šrouby.  

Nakupujte v širokém sortimentu Sportano, kde máme profesionální vybavení pro vodní sporty a mnoho dalšího! Náš zákaznický servis vám pomůže vybrat správné zařízení, které bude vyhovovat vašim potřebám. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget