Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Lov kaprů

Lov kaprů: základní vybavení a potřeby na Sportano.cz

V kategorii Lov kaprů na Sportano.cz najdete veškeré vybavení, které potřebujete pro lov kaprů, a také sady. Naši odborníci zde shromáždili pouze osvědčené produkty nejlepších značek na trhu. Pokud se rozhodnete pro nákup u Sportana, vsadíte na pruty, navijáky, stojany nebo signalizátory té nejvyšší kvality. Podívejte se na naši nabídku a doplňte si sadu pro lov kaprů ještě dnes! 

Profesionální vybavení pro lov kaprů

Kaprařina je druh lovu ryb, které žijí v blízkosti břehu vodní nádrže. Při lovu kaprů dávají rybáři přednost metodě lovu na dně. Kaprařina je v Polsku přítomna již několik desítek let, a proto se trh s vybavením značně rozvinul. Ve Sportanu jsme shromáždili profesionální produkty od předních výrobců v oboru, díky nimž pozvednete svůj rybolov na zcela novou úroveň. 

Stojany a stativy na kapry

Kaprařské stojany a trojnožky Sportano jsou vybavení, které vám umožní najednou postavit až čtyři pruty. Každý model se vyznačuje vysokou stabilitou a odolností, takže si můžete být jisti, že pruty nespadnou ani při silném tlaku zpod vody. Najdete zde také vyměnitelné podpěrné konzoly

Rybářská elektronika

Mezi elektronickým vybavením jsme kromě lamp nebo čelovek, které vám usnadní rybaření po setmění, shromáždili také profesionální návnadové čluny. Tato moderní zařízení řízená rádiovým systémem jsou schopna dopravit na vámi určené místo i několik kilogramů návnady. Najdete zde modely vybavené bezpečnostními systémy, které při ztrátě signálu umožňují lodi otočit se zpět. 

Kapří majáky

Kaprové bzučáky od společnosti Sportano jsou mimo jiné vybaveny vibračními systémy, díky nimž jsou tiché a účinné za všech podmínek. Označují nejen samotný zákus, ale také jeho směr. Modely s řídicí jednotkou umožňují nastavit citlivost zařízení podle vlastních potřeb. 

Kaprařské táboření

Pro vášnivé kapraře máme vše, co potřebujete ke kempování. Najdete zde konvice, grily, hrnce, rybářská lehátka, rybářská křesla nebo slunečníky. Ty vám zajistí nejen funkční, ale i pohodlný prostor pro rybaření a spaní během vašeho kaprařského kempování. 

Příslušenství pro lov kaprů

V naší sekci příslušenství pro lov kaprů jsme shromáždili všechny produkty, které budete potřebovat k ochraně svého vybavení. Proto zde najdete pevné, vodotěsné obaly na pruty a podběráky, stejně jako háčky, nůžky a gumy proti zamotání

Ochrana ryb

Lov kaprů - vybavení Sportano bylo vytvořeno nejen pro pohodlí rybářů, ale také pro ochranu ryb. Nabízíme nejlepší vážicí tašky na trhu, které zajišťují bezpečnost ulovených kaprů. Díky stabilním držadlům je můžete pohodlně přenášet a jejich materiál je pro ryby zcela nezávadný. Speciální otvory zabraňují hromadění vody uvnitř vážicího vaku. 

Lov kaprů: základní sada

Ve Sportanu získáte vše, co tvoří kompletní sadu pro lov kaprů. Kromě již zmíněných produktů nabízíme také pruty, navijáky, vlasce a nástrahy, bez kterých byste se rybaření nemohli věnovat. Podívejte se na naši nabídku! 

Kaprové pruty

Při lovu kaprů se obvykle používají pruty dlouhé 3,6 až 3,9 metru. Při výběru konkrétního modelu byste měli věnovat pozornost křivce ohybu. Obvykle je parabolický nebo poloparabolický. Kaprové pruty z kolekce Sportano se vyznačují dlouhou životností, která vám umožní ulovit i ty největší exempláře. Kaprové pruty můžete zakoupit od výrobců jako Greys, JRC nebo Prologic

Kaprové navijáky

Kaprový naviják je nesmírně důležitou součástí základní výbavy kapraře. O tom, zda se vám podaří dostat rybu na hladinu, rozhoduje do značné míry naviják. V nabídce Sportano najdete rybářské navijáky se správným převodovým poměrem a kapacitou i několika set metrů vlasce. Vyzkoušejte navijáky s volnou výbavou a užijte si nejvyšší komfort při rybolovu. 

Kaprařské vlasce 

Ve Sportanu můžete zakoupit kaprové vlasce od výrobců jako Delphin, RidgeMonkey a Prologic. Zde shromážděné modely jsou odolné proti poškození, oděru nebo UV záření. Díky jejich barvám jsou vlasce pro ryby neviditelné a dokonale splývají s okolím. Vyznačují se malým průměrem a velkou pevností

Návnady a nástrahy

Při lovu kaprů i mimo něj se vyplatí věnovat pozornost správnému druhu návnady a nástrahy. Před lovem je dobré použít návnadu v podobě proteinových kuliček, které přilákají kapry na požadované místo. Při samotném lovu byste pak měli používat návnadu. Ve Sportanu jsme shromáždili příchutě a vůně, které vyhovují chuti kaprů

Rozbalit popis Sbalit popis