Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Abu Garcia

Abu Garcia

Historie švédské značky Abu Garcia sahá až do roku 1921. Zpočátku společnost vyráběla specializované hodinky a taxametry, ale po vypuknutí druhé světové války zájem a poptávka po nákupu těchto doplňků výrazně poklesly. Z tohoto důvodu se zakladatelé značky rozhodli změnit svou profesi a změnit značku. Díky těmto událostem se společnost zaměřila na výrobu rybářského příslušenství, které jí přineslo úspěch v celosvětovém měřítku. Výrobky Abu Garcia dnes používají profesionální rybáři po celém světě. 

Již v roce 1941 značka představila první rybářský naviják Ambassadeur®, který znamenal revoluci v následném přístupu k výrobě tohoto produktu. Tato událost otevřela značce cestu a umožnila jí získat silnou pozici v rybářském průmyslu. V následujících letech společnost vyvinula také navijáky ABU 444 a Cardinal®, které byly v rybářském světě dlouho oblíbené. 

Díky neustálému vývoji inovativních technologií se značce podařilo výrazně rozšířit své podnikání a neustále zdokonalovat své výrobky. V roce 2013 byla vytvořena vylepšená verze nízkoprofilové řady příslušenství Revo, která se stala kompaktnější a pohodlnější na používání. Značka nabízí specializované pruty, navijáky, rybářské oblečení a další příslušenství potřebné při rybolovu. Mezi hlavní produktové řady značky Abu Garcia patří Zenon, Jordan Lee, Max, Abu 100 a Cox and Carson. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget