Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Gunki

Zakladatelem nizozemské značky rybářských potřeb je Carl Visser. Gunki má svůj původ v roce 2008 a souvisí s rybolovem na přívlač. Na konci roku 2014 se společnost přestěhovala do svého současného sídla v Didamu a rozšířila svůj sortiment o vybavení pro lov dravců. Společnost je také pořadatelem turnaje GUNKI Iron Tournament, největší soutěže v pouličním rybolovu v Evropě. 

Značka se zaměřuje na vytváření kvalitních produktů, které jsou přizpůsobeny potřebám a rozpočtu jak hobby, tak profesionálních rybářů. Z rozsáhlé nabídky je třeba vyzdvihnout rybářské pruty Iron-T, postavené na pečlivě vybraných blancích a zakončené očky Fuji KR Concept. Mezi další oblíbené řady patří Street Fishing Concept, Gunki Squad, Gunki Finesse nebo Gunki Belly Boats (s možností rozšíření a přizpůsobení).  

Řada Gunki zahrnuje také navijáky, návnady a drobné rybářské příslušenství. Značka využívá zkušeností specialistů a techniků z celé Evropy, aby své výrobky přizpůsobila různým rybářským stylům, technikám a taktikám. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget