Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Delphin

Delphin

Historie slovenské společnosti Delphin sahá až do roku 2004. V průběhu let se značka neustále vyvíjela, rozšiřovala svůj sortiment a zdokonalovala své výrobky, a proto je nyní jedním z největších výrobců rybářských potřeb, které používají tisíce spokojených zákazníků po celém světě. Během své historie značka výrazně rozšířila své distribuční území a začala dodávat své výrobky na zahraniční trhy, včetně Polska, České republiky, Maďarska a Rumunska. 

Veškeré příslušenství značky Delphin splňuje vysoké standardy a uspokojí požadavky i těch nejprofesionálnějších rybářů. Značka navíc nabízí i vybavení určené pro všechny začínající rybáře, kteří s tímto sportem teprve začínají. Společnost zvýšila povědomí o rybaření a povzbudila mnoho lidí, aby si tento sport vyzkoušeli. 

Nabídka slovenského výrobce Delphin zahrnuje specializované výrobky pro přívlač i muškaření. Kromě toho sortiment zahrnuje další příslušenství, jako jsou kotvy, háčky, podběráky, sítě, navijáky, pruty a dokonce i stany a deštníky. Každý rybář může být zásoben základními a funkčními produkty od společnosti Delphin. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget