• Doprava zdarma
 • 30 dnů na vrácení zboží
 • Expedice do 48 h
Nav switch

Dragon

Výrobky: 38

View as
 1. Lyžařské brýle Dragon PXV2 černé 42348-009
  5 053,00 Kč
  3 895,00 Kč
  OS

  1

Historie americké značky Dragon sahá do roku 1993, kdy se její zakladatel Will Howard rozhodl začít podnikat jako distributor lyžařského, snowboardového a cyklistického vybavení. Zaměřil se však především na výrobu specializovaných slunečních a ochranných brýlí. Zpočátku značka prodávala své výrobky pouze v místních obchodech, ale postupem času, jak rostla a rozvíjela se, začala svůj sortiment distribuovat i do zahraničí.  

Společnost získala slávu a uznání díky spolupráci s profesionálními sportovci, kteří při svých vítězných závodech používali doplňky značky Dragon. Byli to mimo jiné Jamie Lynn, Ryan Clark a Chris Roach. Díky těmto úspěchům se veřejnost brzy začala zajímat o nového výrobce lyžařských brýlí ve sportovním odvětví.  

Sluneční brýle a brýle Dragon jsou navrženy tak, aby poskytovaly vysokou úroveň viditelnosti i za zhoršených povětrnostních podmínek a zaručovaly ochranu před škodlivým UV zářením. Všechny výrobky Dragon jsou vyrobeny s důrazem na každý, i ten nejmenší detail. Navíc značka vydává pouze příslušenství, které bylo důkladně testováno a splňuje požadavky na kvalitu a bezpečnost. Díky tomu si všichni uživatelé, kteří se rozhodnou zakoupit příslušenství Dragon, mohou být jisti, že obdrží vysoce kvalitní výrobek, který splní jejich očekávání.  

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget