Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Berkley

Historie americké společnosti Berkley sahá až do roku 1937, kdy se její zakladatel Berkley Bedell rozhodl založit vlastní firmu na prodej ručně vyráběných rybářských návnad do obchodů s rybářskými potřebami. V průběhu let se značka vyvíjela a sám zakladatel do ní stále více investoval a vylepšoval své výrobky tak, aby fungovaly co nejlépe. V roce 1959 značka představila průlomový produkt - specializovaný vlasec Trilene, který rychle dobyl rybářský průmysl a stal se rozpoznatelným značkovým produktem Berkley. 

V 60. letech 20. století rozšířila značka Berkley svou nabídku o specializované pruty, které byly mezi rybáři velmi žádané. O necelých deset let později začala rozsáhlá expanze na mezinárodní trhy. Od té doby se společnost neustále rozvíjí a zavádí moderní produkty, které jsou v rybářském vybavení nezbytné. Již v 80. letech společnost vyvinula plastové nástrahy, které byly v té době průlomovým objevem a znamenaly skutečnou revoluci v přístupu k jejich výrobě.  

Berkley je společnost s dlouholetou tradicí, která se v průběhu let značně vyvinula. Dnes je tato značka celosvětovým výrobcem rybářského vybavení, jehož specializované výrobky denně používají jak začátečníci, tak pokročilí rybáři.  

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget