Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Bestway

Bestway

Společnost Bestway byla založena v roce 1994 a je celosvětovým výrobcem různých produktů pro volný čas, jako jsou kempingové výrobky, matrace a především nadzemní bazény, které jsou celosvětově nejznámějším produktem této značky. Rámové bazény se vyznačují vynikající kvalitou, trvanlivostí a vysokou odolností proti mechanickému poškození. Navíc k nim značka nabízí i další užitečné příslušenství, například vodní filtry. S pomocí výrobků Bestway se tak každý spotřebitel může vybavit nejpotřebnějším příslušenstvím pro letní rekreaci. 

Všechny výrobky značky Bestway procházejí před uvedením do prodeje řadou náročných testů, které ověřují jejich vlastnosti. Na celý výrobní proces navíc dohlížejí odborníci z oboru, inženýři a designéři, kteří spolupracují na vývoji pokročilých materiálů, jež se pak používají v různých výrobcích. Díky těmto opatřením si každý uživatel může být jistý, že výrobek zakoupený u společnosti Bestway je té nejvyšší možné kvality. 

Společnost se rovněž zavázala k proenvironmentálním opatřením na snížení emisí oxidu uhličitého do ovzduší a kromě toho důsledně uplatňuje zásady recyklace ve svých výrobních závodech a využívá obnovitelné zdroje energie, kdekoli je to možné.  

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget