Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Lyžařské hůlky

Lyžařské hole nejlepších značek na Sportano.cz 

Obchod Sportano nabízí nejlepší vybavení pro zimní sporty, včetně různých druhů lyžování. Lyžařské hole z naší nabídky jsou spolehlivou oporou při aktivitách na svahu od světových výrobců pro uživatele všech úrovní. Odborníci oceňovaných značek se postarají o všechny detaily, které zaručují pohodlné a bezpečné lyžování za všech podmínek. 

Sportano.cz nabízí lyžařské hole určené pro specifický styl lyžování, které můžete přizpůsobit své úrovni dovedností a individuálním předpokladům. Hole pro běžecké a sjezdové lyžování jsou vyrobeny z těch nejlehčích materiálů, které zvyšují vaše pohodlí na svahu. 

Typy lyžařských holí: které vybrat pro daný styl lyžování?

Lyžařské hole se vyznačují širokým spektrem použití. Jsou ideální na začátku lyžařského dobrodružství na svahu, zvyšují stabilitu a rovnováhu nezkušených nadšenců. Zkušení lyžaři je používají také pro zvýšení rychlosti a lepší obratnost při lyžování. Lyžařské hůlky jsou jedním ze základních prvků vybavení skialpinistů a běžkařů, díky nimž můžete efektivněji a s menší námahou překonávat zasněžené trasy. Na Sportano.cz najdete lyžařské hole pro sjezdové lyžování, skialpinismus a běžecké lyžování, které vám díky práci lyžařských odborníků umožní získat ještě větší potěšení ze zimních aktivit a nejlepší podporu vybavení. 

Běžkařské hole

Běžkařské hole na Sportano.cz jsou příslušenstvím od nejlepších výrobců, kteří se zaměřují na funkčnost. Nabídka zahrnuje vybavení s ergonomickými rukojeťmi, které je kompatibilní s rukavicemi a spouštěcími popruhy. Konstrukce z lehkých a odolných materiálů, jako jsou karbonová vlákna nebo kompozit s jejich příměsí, vám umožní pohodlně překonávat stezky a vlastní limity s uspokojivými výsledky. 

Sjezdové hole

Hledáte vzrušující zážitek na sjezdovce? Vyberte si sjezdové hole a užijte si bezpečné lyžování v závratných rychlostech. Sportano nabízí precizní vybavení značek Dynastar, Head, Salomon a Leki. Sjezdové hole jsou vybaveny rukojeťmi tlumícími vibrace, bezpečnostními poutky, ocelovými hroty a vyměnitelnými talířky, takže si můžete vybrat ze široké nabídky produktů Sportano, které si přizpůsobíte svým potřebám. 

Lyžařské hole 

Lyžařské hole Skit, které nabízí společnost Sportano.cz, jsou vyrobeny z hliníku a nejkvalitnějších uhlíkových vláken a jsou ideální pro náročné výstupy a rychlé sjezdy. Systém rychlého nastavení Speed Lock zaručuje nastavení podle vaší výšky, zatímco stabilitu zajišťují blokovací technologie, jako je systém Pressure Lock. Dalšími výhodami příslušenství jsou profilované rukojeti a široké přilnavé desky. 

Jak si mám vybrat lyžařské hole podle své výšky? Nejdůležitější pravidla

Jak vybrat hole na běžky? V nabídce Sportano.cz najdete modely různých délek, které si můžete přizpůsobit svému oblíbenému stylu. U bruslařského lyžování by hole neměly přesahovat linii uší nebo nosu, u klasického lyžování je optimální délka až po ramena. Jak při sjezdovém lyžování nebo skialpinismu sladit hole s lyžemi? Spočítejte si to. Vynásobte svou výšku v cm ⅔, zaokrouhlete nahoru a na Sportano.cz najdete hole, které dokonale odpovídají vašim lyžařským dovednostem. 

Rozbalit popis Sbalit popis