Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Tatonka

Tatonka

Tatonka je německá společnost založená v roce 1993. Značka je světovou jedničkou ve výrobě outdoorového vybavení a doplňků, jako jsou batohy, turistické stany, zavazadla, kempingové doplňky a peněženky a sáčky. Vysoké výrobní standardy jsou pro značku zásadní. Od založení společnosti se její zakladatelé zaměřují na neustálé zlepšování stávajících technologií a vývoj nových, aby zvýšili kvalitu každého výrobku. 

Společnost Tatonka používá pro své výrobky pouze vysoce kvalitní materiály, které pocházejí ze spolehlivých a ověřených zdrojů. Díky tomu si můžete být jisti, že výrobky této značky jsou vyrobeny z kvalitních látek a jejich výroba splňuje etické požadavky. Cílem značky je vyrábět doplňky, které jsou co nejodolnější, funkční a snadno udržovatelné a které vydrží mnoho let.  

V průběhu let se Tatonka stala jedním z nejznámějších výrobců v cestovním průmyslu, jejíž výrobky používají po celém světě jak začátečníci, tak pokročilí sportovci. Kromě toho je společnost známá v mnoha zemích a má své výrobní závody v Německu i ve Vietnamu, kde specializovaný a vyškolený tým pracuje v souladu s etickými normami. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget