• Doprava zdarma
 • 30 dnů na vrácení zboží
 • Expedice do 48 h
Nav switch

Kambukka

Výrobky: 62

View as
 1. Termohrnek Kambukka Etna Grip černý 11-01010
  1 000,00 Kč
  790,00 Kč
  500 ml

  1

Kambukka je belgická společnost, která navrhuje a vyrábí inovativní láhve, termohrnky, termosky a nádoby na potraviny. Výrobky této značky si díky svému solidnímu zpracování rychle podmanily trh a staly se etalonem ve výrobě tepelného příslušenství.  

Termosky Kambukka se vyznačují vysokou těsností a dlouhodobým udržením teploty nápojů a potravin. Můžete je úspěšně používat denně, při tréninku i při outdoorových aktivitách. I při nízkých teplotách projdou testem na výbornou. Kromě vysoké kvality zpracování se doplňky Kambukka vyznačují jedinečným designem. Díky tomu si každý uživatel může vybrat estetický a mimořádně funkční výrobek.  

Termosky a láhve Kambukka byly vyrobeny pomocí nejmodernějších technologií, které přímo ovlivňují praktické vlastnosti výrobku. Patří mezi ně šroubovací uzávěr 3 v 1, systém Snapclean®, který zajišťuje pohodlné čištění, a silikonové podložky umístěné na dně kalíšků. Kromě toho značka používá pouze kvalitní materiály, které zvyšují kvalitu a zajišťují vynikající vlastnosti. Termohrnky jsou vyrobeny z nerezové oceli a láhve z tritanu, lehkého a bezpečného materiálu, který se snadno udržuje. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget