Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

TRX pásy a popruhy

TRX v nabídce obchodu Sportano: komplexní trénink pro každého  

Kategorie TRX a související kategorie na Sportano.cz zahrnuje vysoce kvalitní pásy pro závěsný trénink, které vám díky své praktické velikosti a všestrannému použití umožní udržovat se v kondici kdekoli a kdykoli. Stačí si doma nebo venku najít místo, kam můžete připevnit popruhy a použít systém vymyšlený pro americké námořnictvo SEAL (United States Navy) a zapojit hluboké svaly, tak důležité pro udržení správného držení těla.  

Popruhy TRX - přínosy a účinky cvičení 

Systematický trénink s popruhy TRX (Total Body Resistance Exercise) vám pomůže posílit svaly, zejména tzv. core svaly (např. příčný sval břišní), které jsou zodpovědné především za stabilizaci páteře a správné držení těla. Je to dáno tím, že při závěsném tréninku se kromě speciálních pásů a zátěže v podobě hmotnosti cvičící osoby využívá gravitace. V porovnání s pohyby na stabilním povrchu tak dochází mimo jiné k většímu napětí příslušných struktur za účelem udržení rovnováhy.  

Při tréninku s popruhy TRX je vaše tělo pružnější, zlepšuje se pohyblivost, zvětšuje se rozsah pohybu a zlepšuje se koordinace pohybů. Můžete úspěšně cvičit pouze s váhou vlastního těla nebo použít další vybavení, jako jsou bosu, kettlebelly nebo činky.   

Popruhy TRX jsou ideální, když si chcete zpestřit trénink, vracíte se po zranění, začínáte cvičit nebo jste starší osoba. Toto zařízení nezatěžuje páteř a klouby a umožňuje provádět komplexní nebo cílený trénink konkrétních svalových skupin bez ohledu na to, zda jste začátečník nebo profesionální sportovec.  

Jaký TRX zvolit? Tipy  

Originální pásky TRX© jsou opatřeny logem značky TRX a jsou k dostání ve vybraných obchodech nebo výhradně u distributora. Od komerčně dostupných kopií se liší v několika důležitých aspektech. První je certifikace - chcete-li si ověřit, zda je vaše vybavení originální, navštivte webové stránky TRX® Fitness Anywhere. TRX© jsou dražší než ostatní pásy, což se odráží v kvalitě materiálů (odolný polymer), trvanlivosti a funkčnosti. Mají výraznou barvu (žlutou a černou) a všitý hologram. Při koupi originálních závěsných pásů můžete aplikaci používat i při cvičení a tréninku (na obalu je umístěn jedinečný kód pro poškrábání).  

Při rozhodování o dalších systémech závěsných tréninkových pásů se ujistěte, že jsou vyrobeny z odolného materiálu, mají postupné nastavení délky, protiskluzové neoprenové rukojeti, pevnou karabinu a montážní držák (např. ve formě polštáře). Užitečná je také taška pro skladování a pohodlnou přepravu. 

Sportano.cz nabízí originální popruhy TRX v několika variantách, včetně sad: TRX Home 2, TRX Move New, TRX Sweat New nebo TRX Burn New.  

TRX Home 2 

Sada TRX Home 2 byla vylepšena o nastavitelná poutka na nohy a polstrované popruhy na rukojetích, což přináší ještě více možností cvičení a větší pohodlí. Sada obsahuje příručku "Jak začít", roční předplatné aplikací TRX nebo držák na dveře.  

TRX Move  

Sada pro každého, ať už jste začátečník, nebo již znáte celou škálu cviků s TRX. Kromě popruhů ve tvaru písmene Y s pěnovými rukojeťmi Painka sada obsahuje prodlužovací popruh a síťovanou tašku pro skladování a přepravu, takže můžete trénovat kdekoli - doma, v hotelovém pokoji nebo venku.   

TRX Sweat  

S touto sadou TRX si zlepšíte sílu a pohyblivost, posílíte páteř a snížíte množství tělesného tuku.  Sada obsahuje: pásky TRX Sweat, držák na dveře a pásku pro zavěšení kamkoli, tašku na zařízení a 6 tréninků ke stažení.    

TRX Burn  

Sada je určena pro domácí použití, zvyšuje svalovou sílu a vytrvalost a umožňuje zvyšovat intenzitu tréninku podle vašich potřeb a cílů. Kromě vybavení získáte tříměsíční přístup k aplikaci TRX a 6 tréninků ke stažení. 

Rozbalit popis Sbalit popis