• Doprava zdarma
 • 30 dnů na vrácení zboží
 • Expedice do 48 h
Nav switch

ALOIKI

Výrobky: 3

View as
 1. Longboard ALOIKI Kicktail Complete Harapan ALCO0022A012
  4 474,00 Kč
  3 579,00 Kč
  36.5" x 9.5"

  1

 2. ALOIKI Savannah Pintail Complete longboard beige
  4 474,00 Kč
  3 579,00 Kč
  40" x 9.6"

  1

Aloiki je dynamická značka specializující se na výrobu vysoce kvalitních klasických skateboardů a waveboardů nebo longboardů. Značka Aloiki, inspirovaná svobodou, pohybem a duchem dobrodružství, nabízí výrobky, které zaujmou jak začátečníky, tak zkušené skateboardové nadšence.

Desky Aloika se vyznačují vynikající kvalitou provedení a inovativními řešeními. Značka používá odolné materiály, jako je laminované dřevo, sklolaminát a kompozity, které zajišťují pevnost a pružnost desek. Jejich výrobky jsou pečlivě navrženy s optimální geometrií, zpevňujícími vrstvami a speciálními konstrukcemi, které zajišťují vynikající výkon, kontrolu a stabilitu při jízdě.

Aloiki nabízí různé modely prken, které vyhovují různým stylům jízdy a preferencím uživatelů. Ať už někdo dává přednost dynamické jízdě na waveboardu nebo dlouhým a plynulým manévrům na longboardu, Aloiki má pro každého to pravé prkno. Výrobky jsou také k dispozici v různých velikostech a grafických provedeních, což jezdcům umožňuje vyjádřit svůj styl a osobnost.

Značka Aloiki klade velký důraz na bezpečnost a pohodlí svých zákazníků. Všechna prkna jsou testována na trvanlivost a odolnost proti poškození, aby byla zajištěna maximální bezpečnost při jízdě. Ergonomické tvary prken, protiskluzové povrchy a správné umístění základen a os navíc zajišťují pohodlí a kontrolu při každém manévru.

Aloiki je značka, která vzbuzuje vášeň pro skateboarding a povzbuzuje lidi k objevování nových míst a příležitostí. Její výrobky jsou hojně využívány skateboardovými nadšenci po celém světě, a to jak v městském, tak v pobřežním prostředí.

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget