Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Kostky na jógu

Náramky na jógu - vyberte si správný model v obchodě Sportano 

Při cvičení jógy, ať už je vaše úroveň jakákoli, mohou být užitečné jógové kotníky, které jsou skvělé pro začátečníky i pokročilé. Kotníky umožňují provádět určité pozice a zároveň jsou velmi užitečné a zlepšují vaše pohyby na podložce. Pokud s jógou teprve začínáte, budou pro vás doplňky, jako jsou kotníky, velmi užitečné, zejména pokud se potýkáte se zdravotními problémy nebo chcete své tělo více protáhnout. V sortimentu sportovního obchodu Sportano.cz najdete kotníky na jógu od osvědčených značek, jako jsou Yoga Design Lab, Gaiam, Joy in me, JadeYoga, Spokey, TREXO nebo Schildkröt.

Jóga kostka - použití, rozměry a základní informace 

Jóga kotník je velmi lehká a pohodlná pomůcka, která usnadňuje provádění cviků na podložce. Kromě toho zabraňuje zraněním způsobeným přetížením a natažením svalů, a proto je užitečná pro začátečníky. Kotník vám pomůže naučit se jednotlivé pozice neboli ásany. Poskytuje oporu při polohách vleže, vestoje nebo vsedě. Pomáhá také modelovat postavu a protahovat tělo a zároveň posilovat svaly.  

Na trhu jsou k dispozici dřevěné kostky na jógu, korkové kostky na jógu a nejčastěji pěnové kostky na jógu. Dřevěné návrhy jsou obecně nejtěžší, což se ne každému líbí vzhledem k jejich vlastnostem, ale zároveň poskytují vynikající stabilitu. Vyrábějí se z buku, borovice nebo dubu. Korkové kostky jsou lehké modely a vynikají svou stabilitou při cvičení. Naproti tomu kostky z pěny jsou beztlakové, pohodlné při používání a odolné proti deformaci. Nejvšestrannější a nejoblíbenější volba pro cvičení ve stoje, vsedě a při kroužení.  

Pokud jde o rozměry kostky na jógu, záleží na modelu a výrobci, který si vyberete. Ty se od sebe liší a měly by být přizpůsobeny vašim potřebám a pohodlí během tréninku. Obvykle jsou 21-23 cm dlouhé a asi 11-13 cm široké.  

Výběr správné kostky na jógu 

Jógové kotníky jsou oblíbené u začátečníků i zkušenějších, kteří si chtějí trénink zpestřit. Slouží jako opora při provádění cviků a jednotlivých pozic. Při výběru správného modelu se vyplatí řídit se materiálem konstrukce, kdy nejuniverzálnější výrobky jsou navrženy z pěny nebo korku. Dřevěné jsou obvykle mnohem těžší a jejich používání není příliš pohodlné. Jógová kostka musí poskytovat stabilitu a umožňovat přenášení váhy, což umožňuje správná konstrukce - rovné stěny nebo pravé úhly. Kromě toho věnujte pozornost hmotnosti výrobku, která by měla být přizpůsobena vašim vlastním preferencím. Pokud chcete lehký model, je nejlepší volbou pěnová nebo korková kostka.  

Kromě toho se kostky na jógu liší nejen výrobním materiálem nebo rozměry, ale také barvami. To nemá vliv na vlastnosti a použití výrobku, ale umožňuje to přizpůsobit jej individuálnímu vkusu lékaře.   

Značky nabízející kvalitní kotníky na jógu 

V sortimentu obchodu Sportano.cz najdete kvalitní kostky na jógu z pěny, dřeva nebo korku, takže si můžete vybrat ten správný model podle svých potřeb. Vybavíme vás produkty renomovaných značek, jako jsou JadeYoga, Spokey, Joy in me, TREXO, Yoga Design Lab, Gaiam nebo Schildkröt, v různých velikostech a barevných variantách. Díky jógovým kotníkům posílíte svaly, zlepšíte stabilitu a budete schopni správně provádět jednotlivé pohyby a pozice na podložce.  

Rozbalit popis Sbalit popis