Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Gaiam

Gaiam je společnost, která je na trhu již více než 25 let a specializuje se na výrobu profesionálních pomůcek pro jógu. Zásadou společnosti Gaiam je, že každý člověk, bez ohledu na svou profesi a každodenní zájmy a povinnosti, může začít cvičit jógu, při které zažije úlevu a rovnováhu. 

Všechny značkové výrobky Gaiam se vyznačují vysokou kvalitou zpracování a jsou určeny pro začátečníky i pokročilé jogíny, kteří mají od cvičebního vybavení vysoká očekávání. Proto značka dbá na detaily a vyrábí produkty v různých velikostech a barevných variantách. Díky tomu si každý uživatel může snadno vybrat příslušenství podle svých požadavků. 

Už samotný název značky, který pochází od řecké bohyně Gaia zvané Matka Země, ukazuje, že otázky životního prostředí jsou pro společnost Gaiam nesmírně důležité. Výrobce dbá na používání ekologických a biologicky odbouratelných materiálů, které jsou získávány etickými metodami. Například společnost Gaiam nabízí řadu podložek, bloků a dalšího příslušenství z přírodního korku a plastu TPE bez toxinů. 

Široká nabídka společnosti Gaiam zahrnuje základní produkty pro jógu, jako jsou podložky, návleky, masážní pomůcky a válce. Kromě toho značka připravila hotové soupravy pro jogíny a funkční doplňky a oblečení. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget