Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

JadeYoga

Kořeny společnosti Jade Yoga sahají až do roku 1904, kdy se rodina, z níž pochází její zakladatel Dean Jarrehian, rozhodla začít vyrábět orientální koberce. V roce 2000 se Dean rozhodl přenést cenné rodinné zkušenosti do výroby inovativních podložek na jógu s vynikajícími protiskluzovými vlastnostmi z řady Jade Harmony. Jarrehianův vynález si rychle podmanil trh a stal se jedním z nejvyhledávanějších produktů v oblasti tělesných a duševních sportů.  

Od samého počátku značka dbá na to, aby při výrobě používala pouze certifikované materiály nejvyšší kvality od nejlepších dodavatelů. Podložky Jade Yoga používají přírodní kaučuk, který jim dodává pružnost a zvyšuje tlumicí vlastnosti. Tkaniny, které se používají k výrobě rohoží, navíc neobsahují škodlivé látky a splňují požadavky na ochranu životního prostředí. Proto si při nákupu doplňků s logem značky můžete být jisti, že byly vyrobeny z biologicky rozložitelných vláken. Skutečné ekologické kroky jsou pro značku také nesmírně důležité, proto společnost iniciovala výsadbu stromů za každou prodanou rohož. 

Všechny výrobní závody značky se nacházejí v domovské zemi značky, ve Spojených státech, takže jejich kvalita je pečlivě kontrolována v každé fázi výroby. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget