Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Masters

Masters je výrobce trekingových a lyžařských holí, který byl založen v roce 1977 a sídlí v italském městě Bassano del Grappa (nedaleko Vicenzy). Značka, kterou založil Renato Zaltron, klade důraz na spokojenost zákazníků, kvalitu výrobků, inovace, technologie a bezpečnost, ale také na společenskou odpovědnost a ohleduplnost k životnímu prostředí.  

Výrobky Masters si vybírají příznivci alpského lyžování, běžeckého lyžování, trekkingu, pěší turistiky, chůze, trailového běhu a nordic walkingu, kterým záleží na osvědčeném, odolném a pevném vybavení.  

Příznivci horských výprav sáhnou po trekingových holích řady Ranger - teleskopická konstrukce umožňuje přesné nastavení výšky podle individuálních parametrů uživatele, a proto jsou ideální pro skupinové aktivity nebo rodinné výlety. Pozornost věnovaná detailům, odolnost, lehká konstrukce a systém Evolution Reflex Click (snadné a rychlé odepnutí rukavice od hole) jsou charakteristickými rysy řady Physique vytvořené pro nordic walking 

Společnost Masters nabízí řadu jedinečných řešení pro zvýšení funkčnosti svých výrobků: Wing Lock System, Essenza Click Cork, ALUTECH 7075, BS Blocking System nebo Tip-Top System. 

Rozbalit popis Sbalit popis