Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Hama

Hama je renomovaná německá značka, která je celosvětově známá pro své vysoce kvalitní fotografické a elektronické příslušenství. Značka Hama, kterou založil v roce 1923 v Drážďanech osmnáctiletý fotograf Martin Hanke, je symbolem inovace a spolehlivosti.

Název "Hama" je kombinací příjmení a křestního jména zakladatele Hankeho Martina a reklamní slogan "Hat alles, macht alles" neboli "Má všechno, udělá všechno" dokonale vystihuje filozofii značky. Hama je jedním z míst, kde profesionálové a technologičtí nadšenci najdou vše, co potřebují, aby ze svého vybavení dostali maximum.

Sídlo společnosti se nachází v malebném městečku Monheim v Bavorsku, kde tým společnosti Hama nepřetržitě pracuje na vytváření inovativních výrobků, které splňují nejvyšší standardy kvality.

Polská pobočka společnosti Hama byla založena v roce 2000 v Robakowě u Poznaně. Od té doby se značka neustále rozrůstá a poskytuje polským spotřebitelům širokou škálu produktů - od fotografického příslušenství, různých typů kabelů a adaptérů až po moderní multimediální zařízení.

Jako jedna z nejznámějších značek v oblasti elektronického a fotografického příslušenství je Hama příslibem spolehlivosti a inovací. S výrobky této značky je každý okamžik dokonale zachycen a každé elektronické zařízení se stává ještě funkčnějším a pohodlnějším při používání.

Rozbalit popis Sbalit popis