Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Freejump

Společnost Freejump byla založena v roce 2001 a specializuje se na výrobu profesionálních jezdeckých doplňků. Průlomovým produktem pro rozvoj značky byl třmen X'Up a později jeho vylepšená verze Soft'Up Pro, která je dodnes hojně využívána jezdci. V průběhu vývoje se sortiment značky rozšířil také o speciální řadu bot Liberty, která rovněž způsobila revoluci na trhu a stala se jedním z nejvyhledávanějších produktů v jezdeckém průmyslu. 

Kvalitní příslušenství Freejump používají po celém světě začínající i profesionální jezdci, kteří se účastní renomovaných soutěží. Na Světových jezdeckých hrách 2018 v Tryonu používal celý francouzský tým produkty s podpisem Freejump. V článcích o značce se objevili například Simone Blumová a Martin Fuchs, držitel stříbrné medaile. Tyto události přinesly společnosti velké uznání. 

V průběhu let získala značka řadu ocenění, mimo jiné v oblasti inovativních objevů. To svědčí o neustálém rozvoji společnosti a vývoji moderních technologických řešení, která zlepšují kvalitu každého výrobku. Jezdci jako Kent Farrington, Harrie Smolders, Kevin Staut a Michael Jung denně využívají specializované jezdecké články Freejump. 

Rozbalit popis Sbalit popis