Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Ortovox

Ortovox

Společnost Ortovox vznikla v roce 1976, kdy její zakladatel Gerald Kamper navrhl speciální měřicí nástroje pro stavebnictví. Krátce poté své praktické poznatky zúročil v prvním lavinovém detektoru, který se rychle stal populárním. Značka se však s tímto úspěchem nespokojuje a nadále důsledně rozšiřuje svou nabídku o další inovativní modely, které doplňuje o další lavinové nářadí.  

Na konci 80. let uvedl Ortovox na trh také vlastní řadu vlněných sportovních oděvů a o deset let později dále rozšířil svůj sortiment o teplé svetry, čepice a pásky na ruku. Během této doby se značka také nadále specializuje na zdokonalování lavinových detektorů. V roce 1990 byl uveden na trh první model s technologií LED, o několik let později následoval detektor s LED diodami indikujícími sílu signálu. Tyto vynálezy se staly milníky nejen pro rozvoj značky, ale také pro výrobu lavinového příslušenství dalších výrobců. 

Společnost Ortovox je ještě známější díky spolupráci s italským horolezcem Hansem Kammerlandem, s nímž vyvinula lehký batoh X-light s technologií Ripstop Cordura. 

Léta 2000 byla pro značku obdobím zvláštního rozvoje. Vyvinula inovativní lavinové detektory, jako jsou modely ORTOVOX m2 a m2 Exclusive, a také funkční batohy z řad Powder Performance a Top Rider. Jsou vyvíjeny ve spolupráci s ortopedickými specialisty, a proto obsahují technologie, jako je O-Flex-Frame. Mezitím společnost uvádí na trh také funkční termoprádlo z merino vlny a soft- a hardshellové bundy. 

Značka Ortovox představuje dlouholeté zkušenosti a vývoj, pro které je ceněna mezi odborníky ve sportovním odvětví. Její výrobky používají po celém světě profesionální sportovci i všichni milovníci horolezectví a zimních sportů. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget