• Doprava zdarma
 • 30 dnů na vrácení zboží
 • Expedice do 48 h
Nav switch

Boot Bananas

Výrobky: 2

View as
 1. Boot Bananas original yellow 7522
  369,00 Kč
  332,00 Kč
  OS

  1

 2. Boot Bananas zimní žlutá 3460
  737,00 Kč
  632,00 Kč
  OS

  1

Značka Boot Bananas se zrodila z osobního příběhu Alex a jejího partnera Phila, který je instruktorem lezení. Společně vytvořili Boot Bananas jako reakci na potíže, se kterými se Phil potýkal - nepříjemný zápach jeho bot. Poté, co vyzkoušeli různé výrobky na trhu, si uvědomili, že žádný z nich si s tímto problémem nedokáže poradit. Rozhodli se tedy vzít věci do vlastních rukou.

Místo syntetických chemikálií se manželé rozhodli vyvinout vlastní směs přírodních dezodoračních solí a minerálů. Alex se věnovala návrhu optimálního tvaru, který by byl vhodný pro boty. Tento tvar zkombinovala se žlutou látkou, a tak se zrodily boty Boot Bananas. Phil jako horolezecký nadšenec provedl důkladné testování výrobku a jejich malý byt v jižním Londýně se stal centrem aktivit plných vůně levandule.

Během následujícího roku vyrobili Alex a Phil ve svém domě nezávisle téměř 8 000 banánů Boot Bananas, než se rozhodli spolupracovat s továrnou. Značka Boot Bananas byla vytvořena s důrazem na kvalitu a účinnost a nadále své výrobky vyvíjí, aby zajistila nejvyšší kvalitu a účinnost v boji proti zápachu bot.

Boot Bananas je značka, která se zrodila z osobního příběhu a odhodlání dvou nadšených jedinců s cílem vyřešit problém zápachu lezeckých bot. Díky svému odhodlání a přírodním složkám nabízí Boot Bananas účinné řešení pro lidi, kteří chtějí udržet své boty svěží a příjemné na nošení.

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget