Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Elektronika a návnadové čluny

Rybářská elektronika a lodě s návnadou na Sportano.cz

Spojení vášně a technologie je skvělý způsob, jak úspěšně lovit ryby. Elektronické pomůcky pro rybáře, jako jsou návnady, hledače ryb a indikátory záběru od značek jako Deeper, JRC a RidgeMonkey, které jsou k dostání u Sportano, zaručují kvalitu a úspěch na každé rybářské výpravě! 

Člun s návnadou pro profesionální rybáře 

Člun s návnadou je zařízení, které umožňuje přesné umístění návnady do vodní plochy. Tyto dálkově ovládané pomůcky pro rybáře se výrazně liší funkčností, což vám umožní vybrat si zařízení podle svých potřeb. Na co si dát pozor při výběru lodi s návnadou? 

Kapacita lodi s návnadou

Množství potravin, které se do komory vejde, se obvykle pohybuje od 1 kg do 5 kg. Vyšší nosnost však ovlivňuje velikost jednotky. To je třeba vzít v úvahu při plánování prostoru v zavazadlovém prostoru vašeho vozu. 

Jaký je dosah lodi s návnadou?

Jednodušší modely mohou obvykle plout kolem 500 m a pokročilejší mnohem více. Ti, kteří zvažují, který člun s návnadou koupit, by měli věnovat pozornost také snímači dosahu. 

Loď s návnadou - rychlost a načasování

Rychlost lodi s návnadou se obvykle pohybuje mezi 1 a 3 m/s. V závislosti na tom, jak dlouho při maximální rychlosti zařízení pluje, se liší maximální životnost baterie. Obvykle trvá přibližně 2-3 hodiny

Objem lodi s návnadou

Loďka s návnadou je pro kapraře velkou výhodou a dobrou alternativou k nahazování. Člun s návnadou je skvělou alternativou k nahazování a lze s ním bez problémů dopravit návnadu k cíli. U většiny modelů jsou motory optimalizovány tak, aby byla hladina hluku co nejnižší. Proto se vyplatí věnovat pozornost zařízením s bezkartáčovými motory

Návnady a bezpečnost

Abyste se vyhnuli ztrátě manévrovatelnosti a možná i cenného vybavení, je dobré zvolit si loďku s autopilotem GPS. Umožňuje ukládat místa rybolovu a tím i vracet vybavení. Později stačí na dálkovém ovladači zvolit příslušnou možnost a jednotka odpluje na stejné místo. Užitečné je také osvětlení, které umožňuje lokalizovat zařízení z větší vzdálenosti, zejména po setmění. 

Méně pokročilé modely obvykle umožňují pouze nahodit návnadu na vybrané místo. Loďka s mořskou návnadou a rybím vyhledávačem navíc pomůže vybrat optimální místo pro její položení na dno a lokalizovat krmnou oblast ryb a ve spojení s navigačním modulem GPS bude ještě efektivnější. 

Elektronické pomůcky pro rybáře 

Člun s návnadou je jen jedním z několika kusů vybavení, které vám pomáhá chytat ryby. Mezi pomůcky pro rybáře patří také hledače ryb, majáky a powerbanky

Rybářský sonar

Díky modulům Bluetooth nebo WiFi se mohou hledače ryb připojit prostřednictvím aplikací k chytrým telefonům se systémy Android a iOS a zobrazit polohu odrazu signálu, tj. například detekci dna nebo ryby. 

Powerbanka pro rybáře

Powerbanka pro rybáře by měla být odolná vůči vodě a případným pádům. Abyste se vyhnuli nošení kabelů, stojí za to věnovat pozornost tomu, zda má powerbanka indukční (bezdrátové) nabíjení. Některé modely chytrých telefonů lze tímto pohodlným způsobem nabíjet. 

Elektronický indikátor úderu

Indikátory záběru jsou pomůcky pro rybáře, které se montují na stojan nebo kaprařský stojan. Když ryba začne brát, zařízení vydá zvuk. Mezi další užitečné doplňky patří LED diody pro noční rybolov a paměť záběrů, která vám po chvíli dá vědět, že jste měli rybu. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget