Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Popruhy na jógu

Popruhy na jógu - spolehlivé modely v internetovém obchodě Sportano 

Začínáte s jógou nebo si chcete cvičení trochu zpestřit? Při každodenním cvičení se vám jistě budou hodit doplňky, jako jsou popruhy na jógu, náramky, deky nebo válečky na jógu. Pokud hledáte praktickou cvičební pomůcku, jsou skvělou volbou popruhy na jógu. V první řadě slouží k protahování a využívají se také k různým protahovacím polohám a zároveň posilují svaly nohou a břicha. Ve sportovním obchodě Sportano.cz najdete kvalitní popruhy na jógu od osvědčených značek, jako jsou Gaiam, Spokey, Joy in me, JadeYoga nebo Yoga Design Lab.

Popruhy na jógu - použití, návod k použití, základní informace 

Abyste mohli cvičit jógu pohodlně a bezpečně, je důležité dbát nejen na techniku a získávání nových dovedností, ale hodí se i základní pomůcky. Mezi ně mohou patřit především popruhy na jógu, jejichž hlavním úkolem je protáhnout nohy a záda. Pomáhají vám mnohem lépe provádět předklony nebo úklony do stran, stejně jako natahování nohou vleže a vsedě. Lidem, kteří s jógou začínají, umožní bezpečně provádět jednotlivé pozice na podložce s možností prohloubení pohybů. Popruh na jógu slouží také jako prodloužení končetin a umožňuje narovnat kolena, když jsou nohy nahoře.

Popruhy na jógu dostupné na trhu jsou obvykle vyrobeny z bavlny nebo syntetických materiálů a jsou vybaveny speciálními přezkami, které umožňují nastavení délky. Textura řemínku je nejen pohodlná při používání, ale také odolná proti poškození. Správný model by neměl způsobovat oděrky a zároveň musí poskytovat stabilitu a pohodlí při používání.  

Výběr správného popruhu na jógu 

Pokud přemýšlíte, jaký popruh na jógu zvolit, v první řadě si přizpůsobte délku a šířku podle svých preferencí, protože nesmí při cvičení překážet, ale zároveň by měl mít univerzální design. Úzké popruhy jsou vhodnější pro ty, kteří mají menší ruce, zatímco široké popruhy jsou vhodné pro ty, kteří chtějí správný a bezpečný úchop. Na druhou stranu je popruh na jógu obvykle vyroben z bavlny pro optimální stabilitu. Přezka umožňuje nastavit délku a přizpůsobit popruh vašim potřebám. Popruhy na jógu jsou na trhu dostupné v různých délkách a barevných variantách, takže si je můžete přizpůsobit svým představám a vkusu.

Jaké značky nabízejí kvalitní popruhy na jógu? 

V sortimentu sportovního obchodu Sportano.cz najdete kvalitní popruhy na jógu od osvědčených výrobců, jako jsou Gaiam, Spokey, Joy in me, JadeYoga nebo Yoga Design Lab. U nás budete mít k dispozici popruhy různých délek, takže si jistě vyberete produkt, který bude vyhovovat vašim potřebám. Široká škála barevných variant vám umožní vybrat si řemínek podle vašeho individuálního vkusu a preferencí. Rozhodně se vyplatí vybrat si správný popruh na jógu, pokud teprve cvičíte - bez ohledu na vaši úroveň. Účinně uvolní vaše svaly a umožní vám provádět protahovací cvičení v různých polohách, takže můžete zlepšit svou techniku a pohodlně cvičit jógu bez obav ze zranění.  

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget