Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Zavazadla a přeprava

Cestovní zavazadla - zajistěte si pohodlnou přepravu a cestování se Sportanem

Chystáte se na krátký nebo dlouhý výlet do hor? Plánujete pěší túry po stezkách? Pokud ano, určitě se vyplatí vzít si s sebou správné turistické zavazadlo, abyste si mohli zabalit potřebné oblečení a doplňky. Upravte si zavazadlo tak, abyste v něm měli nejen dostatek místa pro všechny své věci, ale aby bylo také praktické pro přepravu. Ve Sportanu najdete kvalitní turistická zavazadla profesionálních značek, jako jsou Columbia, Deuter, Osprey, Jack Wolfskin, The North Face, Thule a Tatonka

Cestovní zavazadla - co se vám může na cestách hodit?

Pokud hledáte správné turistické zavazadlo pro své horské výpravy, nejprve přizpůsobte typ zavazadla svým potřebám. Nejenže tím ušetříte místo, ale také si zajistíte pohodlnou výbavu pro dálkové treky. 

Pro cestování s dítětem si vyberte cestovní nosítko. Obvykle je určena pro použití po 6-9 měsících věku (v závislosti na modelu) a má maximální nosnost 20 kg. Sedadlo nosítka by mělo být nastavitelné a postroj by měl být vyroben z měkkých materiálů a nastavitelný.  

Cestovní ledvinka, kterou lze pohodlně připevnit k pasu, je ideální pro přepravu malých a lehkých zavazadel. Základní doklady a drobné předměty můžete mít po ruce, aniž byste museli sahat do batohu nebo tašky. Podobný účel má i cestovní sáček, ať už s páskem, nebo bez něj. Mezi modely najdete průhledné, ve kterých je vidět celý obsah. Některé návrhy jsou navíc vyrobeny z voděodolných materiálů, takže ukládání dokumentů v nich bude nejlepším řešením. V nabídce Sportano najdete také cestovní kufry, do kterých se vejde veškeré vaše vybavení a můžete ho volně přepravovat na libovolné místo. Některé modely mají odnímatelný batoh, který má rozměry příručního zavazadla. Cestovní toaletní kufřík je užitečný pro uložení nezbytných tekutin. V obchodě Sportano se můžete vybavit také cestovní peněženkou

Zavazadla - jak vybrat to správné?

Při výběru správného cestovního zavazadla věnujte pozornost materiálu konstrukce. V ideálním případě by měl mít nepromokavou vrstvu, která chrání materiál před nasáknutím vodou. Další výhodou tohoto typu výrobku je rychleschnoucí tkanina. Správná zavazadla by měla být nejen odolná, ale také pohodlná a měla by pojmout všechny vaše věci. Při kempování nebo trekingu je nejdůležitějším faktorem pohodlí při nošení, aby bylo možné nést zavazadla o různé hmotnosti.  

Je dobré se vybavit menším zavazadlem, například ledvinkou nebo cestovní taškou, abyste měli doklady a potřebné věci rychle a snadno po ruce. V batohu nebo kufru se hodí taštička na make-up, aby byly tekuté produkty dobře chráněny.  

Jak mám na cestách zabezpečit svá zavazadla?

Pokud se chystáte do hor nebo kempovat, je důležité všechny předměty v zavazadle řádně zajistit, aby se nepoškodily nebo nepohnuly. Kosmetika a tekutiny by měly být ve vzduchotěsných nádobách. Oblečení a doplňky by měly být řádně uloženy, aby je bylo možné rychle sundat a použít podle situace. Samotné cestovní zavazadlo by mělo být během přepravy pevně uzavřeno a zajištěno dalšími řešeními, jako jsou patentky nebo přezky. Součástí mohou být také podpisové štítky nebo reflexní prvky.  

Podívejte se na širokou nabídku cestovních zavazadel na Sportano, kde vám náš profesionální zákaznický servis pomůže vybrat to správné vybavení! Pokud výrobek nesplňuje vaše očekávání - můžete jej do 30 dnů vrátit! 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget