Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Batohy na kolečkové brusle

Batohy na kolečkách - vyberte si správný model ve sportovním obchodě Sportano 

Batoh je nezbytnou součástí výbavy prakticky pro každou túru, ale také pro mnoho každodenních činností, při kterých jej lze využít v různých situacích. Pokud se chystáte na kolečkové brusle, vyplatí se vzít si s sebou batoh na kolečkové brusle a všechny potřebné věci a doplňky. V obchodě Sportano najdete kvalitní batohy na inline brusle od osvědčených výrobců, jako je K2 nebo Powerslide.  

Výběr spolehlivého batohu na kolečkové brusle 

Je dobré vzít si s sebou batoh na kolečkách, do kterého si můžete uložit nejdůležitější vybavení na túře - oblečení, jídlo nebo nezbytné doplňky. Kromě toho můžete bezpečně a pohodlně uložit samotné válečky, pokud je zrovna nepoužíváte.  

Při výběru správného batohu je důležité zvážit řadu otázek, které ovlivňují bezpečnost a pohodlí při jízdě. V první řadě se vyplatí podívat se na kapacitu batohu, kdy čím vyšší je, tím větší je možnost vzít s sebou velké množství vybavení. Další kapsy se vám budou hodit na nejdůležitější drobnosti, zejména pokud se chystáte na delší trasu na kolečkových bruslích. Samotný batoh na kolečkové brusle musí být vyroben z prodyšných materiálů nebo mít prodyšné panely (síťované prvky). Některé batohy mají také nastavovací systém, který umožňuje přizpůsobit jejich přihrádky vašim potřebám. 

Batohy na kolečkách, které se hodí pro děti 

Batoh na kolečkové brusle je ideálním řešením, pokud se na nich nemůžete dostat na místo, a jejich uložení v batohu bude velmi pohodlné a bezpečné. Kromě toho můžete do batohu vložit i další příslušenství a cestovní potřeby. Na trhu jsou také dětské batohy na kolečkách, které jsou mnohem menší a mají menší kapacitu než modely určené pro dospělé. Kromě toho se obvykle dodávají v různých barvách a s různou grafikou, aby zaujaly i ty nejmladší nadšence do bruslení. Při výběru batohu mějte na paměti, že nesmí zatěžovat páteř, takže modely pro děti musí být lehké. Vaše dítě se musí při jízdě nebo chůzi s batohem na brusle cítit pohodlně.  

Značky, které nabízejí kvalitní batohy na kolečkách 

Ve sportovním obchodě Sportano.cz najdete kvalitní batohy na kolečkách, které budou vyhovovat vašim potřebám. V naší nabídce se můžete vybavit batohem na brusle Powerslide, který je vyroben z odolných syntetických materiálů, jako je polyester a nylon. Vyznačuje se také nízkou hmotností, takže skladování a přeprava jsou pohodlné. Kromě toho v našem obchodě najdete batoh od značky K2, který se vyznačuje velkým objemem 30 litrů při nízké hmotnosti. Neváhejte využít náš profesionální zákaznický servis, který vám pomůže vybrat správný model batohu pro vaše brusle. Pokud výrobek nesplňuje vaše očekávání, můžete jej do 30 dnů vrátit. 

Rozbalit popis Sbalit popis