Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Oděvní doplňky pro tenis

Vybavení a doplňky pro raketové sporty - vyberte si s obchodem Sportano 

V raketových sportech hraje vybavení stejně důležitou roli jako dovednosti hráče. Právě kvalita raket nebo míčků rozhoduje o průběhu zápasu. Kvalitní vybavení vám dává více možností a také umožňuje efektivní a bezpečnou hru. Pro péči o vybavení a pohodlí při tréninku jsou nezbytné doplňky pro raketové sporty. V této kategorii Sportano najdete profesionální produkty od nejlepších specialistů v oboru. 

Co patří mezi raketové sporty? 

V nabídce Sportano najdete příslušenství, které budete potřebovat, pokud provozujete raketové sporty - tenis, stolní tenis, badminton, squash, speedminton nebo paddle. Díky produktům z naší nabídky ochráníte své rakety nebo míčky po cestě na trénink, pohodlně přepravíte potřebné oblečení a pomůcky a také utlumíte vibrace vznikající při úderech raketou. V kategorii Příslušenství pro raketové sporty jsme shromáždili produkty značek jako BABOLAT, Wilson, Cornilleau nebo HEAD.

Tenisové vybavení, tašky a příslušenství - na co si dát při nákupu pozor a co bude nezbytné? 

Při sestavování tenisové výbavy je nejdůležitější správné oblečení a dobře zvolená raketa, ale zapomínat byste neměli ani na doplňky. Obaly na rakety, tenisové vibrastopy, struny nebo ručníky - vše, co potřebujete, najdete na Sportanu. Nabízíme také širokou škálu tašek pro přepravu vašeho vybavení. Najdete zde jak malé tenisové tašky na jednotlivé rakety, tak tašky pro celou rodinu. Každá z nich je vyrobena z odolného materiálu, který ochrání vaše vybavení před poškozením. Některé z nich disponují i doplňkovými funkcemi, mají například termoizolační komory, do kterých lze uložit například mokré oblečení. Taška na raketu je nezbytnou součástí každé tenisové sady. Na Sportano si můžete mimo jiné zakoupit také prostorný tenisový batoh, díky kterému můžete pohodlně přepravit své sportovní oblečení na místo tréninku. Při výběru konkrétních produktů zvažte  velikost a design, který vám nejlépe vyhovuje. Nemusíte se obávat o kvalitu zpracování a použitých materiálů - specialisté ze Sportano vybrali do naší nabídky pouze vysoce kvalitní a odolné výrobky od předních výrobců v oboru. 

Doplňky a vybavení pro badminton, squash, stolní tenis - jak vybrat správné modely? 

Přemýšlíte, jak vybrat ty nejlepší doplňky pro stolní tenis, badminton nebo squash? Určitě si prohlédněte nabídku Sportano a vyberte si produkty, které nejlépe vyhovují vašim potřebám. Obaly na rakety jsou k dispozici v různých velikostech - pokud jste trenér nebo chcete sbalit vybavení svých blízkých do jedné tašky, můžete si vybrat model, do kterého se vejde i 15 raket. V naší nabídce naleznete také batohy a tašky na rakety pro děti. Pohádkové vzory modelů Wilson se vašim nejmenším jistě zalíbí. K dispozici jsou také obaly na pingpongové pálky a nepromokavé tašky, ve kterých můžete bezpečně přepravovat badmintonové nebo squashové rakety. Prohlédněte si produkty značek jako BABOLAT, HEAD nebo Cornilleau a vyberte si model, který nejlépe splňuje vaše očekávání. Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat! 

Rozbalit popis Sbalit popis