Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Plavací brýle

Plavecké brýle ve sportovním obchodě Sportano

Kategorie Plavecké brýle v obchodě Sportano je místem, kde najdete nejlepší plavecké brýle dostupné na trhu. Příslušenství zajišťující pohodlí a bezpečnost používání pochází od osvědčených a zkušených značek. Každý produkt, který zde najdete, byl vybrán našimi odborníky, kteří dali důvěru pouze špičkovým plaveckým brýlím. Vyberte si profesionální plavecké brýle se Sportanem! 

Jaké plavecké brýle si vybrat? Poradenství

Jak vybrat dobré plavecké brýle? Na začátku je vhodné definovat své potřeby a účel zařízení. Plavecké brýle se dělí na měkké, tvrdé a polotvrdé. Měkké plavecké brýle jsou modely určené pro rekreaci. Jsou velmi pohodlné a ideální pro začínající plavce. Tvrdé plavecké brýle zaručují nejširší zorné pole a jsou určeny pro profesionály; někdy je najdete pod starším názvem "swedes". Polotvrdé plavecké brýle jsou kompromisem mezi výše uvedenými modely - vyznačují se dobrou viditelností a dobře poslouží středně pokročilým plavcům. 

Plavecké brýle pro děti

Nejdůležitějším faktorem při výběru plaveckých brýlí pro děti by měla být velikost. Na trhu najdete jak nenastavitelné modely, tak modely, jejichž velikost lze přizpůsobit měnícím se rozměrům hlavy dítěte. Pokud hledáte brýle, ve kterých se vaše dítě naučí plavat, můžete zvolit nenastavitelné. Pokud už víte, že plavání je sport, u kterého vaše dítě zůstane dlouho, kupte mu plavecké brýle s nastavitelnou nosní vložkou a páskem, které mu vydrží roky. 

Korekční plavecké brýle

Můžete si také koupit plavecké brýle s korekčními skly. Lidé se zhoršeným zrakem tak mají plný zrakový komfort i pod vodou. Je to také mnohem pohodlnější než nosit korekční čočky pod běžnými plaveckými brýlemi. 

Plavecké brýle se šnorchlem

Šnorchlovací brýle jsou ideální pro šnorchlaře a obdivovatele podmořského světa. Poskytují široké zorné pole a pohodlné používání. Díky nim můžete zůstat pod vodou delší dobu, protože trubice umožňuje volně dýchat i při ponoření. Plavecké brýle s krytým nosem a šnorchlem jsou určeny pro podvodní průzkumníky! 

Nejlepší plavecké brýle známých značek

Ve Sportanu jsme shromáždili vysoce kvalitní plavecké brýle od nejlepších výrobců v oboru. Díky naší široké nabídce najdete plavecké brýle, které budou vyhovovat vašim potřebám - bez ohledu na úroveň vašich zkušeností. Ve společnosti Sportano nám záleží na optimální kvalitě nabízeného vybavení a na pohodlí a bezpečnosti našich zákazníků. Pokud chcete při plavání co nejlépe chránit své oči, vsaďte na výrobky od společnosti Sportano. V nabídce najdete nejen standardní modely, ale mimo jiné také nemlžící se plavecké brýle nebo korekční brýle. Vyberte si s námi svůj model! 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget