Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Boxerské obandáže

Boxerské bandáže: největší výběr na Sportano.cz

Postarejte se o svou bezpečnost se Sportanem. Připravili jsme pro vás široký výběr boxerských bandáží od nejlepších výrobců, jako jsou MANTO, Ground Game, Everlast, adidas, Leone 1947. Boxerské bandáže nejvyšší kvality účinně zvýší vaše tréninkové možnosti a ochrání vás před zraněními a bolestivými pohmožděninami.  

Boxerské bandáže: účinná ochrana při tréninku

Bez ohledu na úroveň pokročilosti by měl každý sportovec bojových umění používat odpovídající ochranu prstů, rukou a zápěstí. Boxerské bandáže Leone jsou vyrobeny z ideální směsi bavlny s příměsí elastického nylonu, která poskytuje účinnou ochranu a umožňuje účinný odvod přebytečné vlhkosti a tepla, takže rukavice neabsorbují pot a zůstávají suché. Boxerské bandáže Ground Game mají široké zapínání na suchý zip, které zabraňuje nechtěnému rozpojení bandáží, což zvyšuje komfort při tréninku, zejména při intenzivním cvičení. Boxerské bandáže Moro White jsou navrženy ze směsi odolné bavlny a polyesteru, která zaručuje ideální pružnost a trvanlivost a také správné přilnutí k ruce, což zajišťuje nejvyšší úroveň pohodlí.  

Jaké boxerské obvazy zvolit?

V závislosti na disciplíně a intenzitě cvičení můžete zvolit různě dlouhé bandáže. Ochranné bandáže adidas jsou k dispozici v délkách 2,5 m a 4 m, takže je můžete dokonale přizpůsobit typu tréninku a preferencím sportovce. Boxerské bandáže Ground Game Cage Gold jsou dlouhé 4 metry a poskytují vynikající ochranu palce a dostatečnou stabilizaci zápěstí, zejména při tvrdých úderech. Vnitřní rukavice adidas jsou alternativou ke klasickým boxerským bandážím, vyznačují se nejvyšší úrovní pohodlí a snadno se nasazují bez ohledu na zkušenosti. Vnitřek rukavic adidas je vyplněn pěnou AERO, která tlumí nárazy a účinně chrání klouby, zatímco použití moderního syntetického materiálu a jedinečný design zajišťují správný odvod přebytečné vlhkosti a tepla.  

Nejlepší boxerské bandáže sportovních značek

V obchodě Sportano najdete široký výběr boxerských bandáží všech délek, které umožňují dokonalé přizpůsobení a účinnou ochranu citlivých částí prstů a rukou. Čtyřmetrové boxerské bandáže Ground Game Hellfire z řady Knockout Game Pro jsou určeny pro všechny sportovce bojových umění, jako je box, kick-box, MMA a Muay Thai. Boxerské bandáže Manto jsou k dispozici v mnoha barevných variantách, takže splní požadavky každého bojovníka, bandáže Defend V2 v růžové nebo černé barvě budou vynikající volbou pro muže i ženy. Sportovcům, kteří si cení pohodlí, doporučujeme vnitřní rukavice adidas, které vynikají rychlým nasazením a zaručují potřebnou ochranu. Boxerské bandáže Ground Game jsou vyrobeny z rychleschnoucího materiálu a také se velmi snadno čistí, takže umožňují řádnou hygienu uvnitř boxerských rukavic.  

Vyberte si své oblíbené boxerské bandáže, které ochrání vaše ruce a umožní vám efektivně trénovat. Získejte nejlepší výběr ochranných boxerských pomůcek od společnosti Sportano a využijte rychlé vyřízení objednávky. 

Rozbalit popis Sbalit popis