Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Boxerské helmy / chrániče

Boxerské helmy a chrániče: buďte v bezpečí se Sportano.cz

Bojové sporty jsou stále populárnější.  Poskytují spoustu vzrušení a napětí, ale zároveň jsou náročné a velmi riskantní. Při tréninku boxu, kick-boxu nebo MMA je třeba v první řadě myslet na bezpečnost. Správný výběr chráničů a boxerských přileb je nezbytný pro to, abyste si tento sport užili bez zranění. U Sportano.cz si vyberete chrániče a boxerské helmy nejvyšší kvality, které účinně ochrání vaše tělo a zaručí bezpečný trénink

Jakou boxerskou helmu si vybrat? Nejlepší modely na trhu 

Boxerská helma chrání citlivé části hlavy a tlumí nárazy. Po několika prvních úspěšných trénincích by měl každý sportovec dostat svou vlastní boxerskou helmu. Na trhu jsou k dispozici přilby z různých materiálů, nejčastěji výrobci používají přírodní nebo syntetickou kůži. Při výběru ochranné přilby věnujte pozornost výplni: může být pěnová, vrstvená nebo gelová. Například oblíbená přilba Everlast Evercool C3 je vyrobena z přírodní kůže a je potažena prodyšnou síťovinou EVERCOOL™, takže účinně odvádí vlhkost. Bojovníci si často vybírají boxerskou přilbu Leone1947 model PERFORMANCE, která díky třem systémům nastavení zajišťuje maximální přizpůsobení a je celá vyplněna pěnou EVA, která zaručuje účinnou ochranu hlavy. Pokud si chcete vybrat boxerskou helmu s ochranou nosu, vyberte si helmu Everlast Elite Lea. 

Základní boxerské podložky 

Každý sportovec, ať už je na začátku svého dobrodružství v bojových sportech, nebo je profesionál, musí mít při tréninku zajištěnou bezpečnost. Abyste minimalizovali riziko zranění, je důležité mít správné boxerské chrániče. Boxerská přilba a chrániče zubů zajistí dostatečnou bezpečnost hlavy. Chrániče zubů by měli používat i ti, kteří trénují kontaktní sporty, jako je ragby, hokej nebo basketbal. Při sportech, kde se používají kopy, je důležité pamatovat na chrániče holenních kostí a chodidel, které výrazně snižují bolestivé nárazy a zabraňují nepříjemným zraněním. Ochrana citlivých míst je nesmírně důležitá a měli by na ni pamatovat nejen muži, ale i ženy.Doporučujeme dámské chrániče rozkroku. 

Chrániče zubů 

Při tréninku a soutěži je zásadní dostatečná ochrana zubů. Chránič zubů by měl být nasazen tak, aby byla vždy zajištěna bezpečnost a pohodlí sportovce. Zaručujeme vám, že ve Sportanu najdete chrániče vyrobené z nejkvalitnějších syntetických materiálů, které se díky speciálním technologiím přizpůsobí čelisti uživatele. Gelové chrániče čelistí Bushido a Everlast jsou vyrobeny z několika vrstev speciálních materiálů a poskytují pohodlí a stabilní ochranu po celou dobu tréninku.  

Chrániče rozkroku 

Správná ochrana rozkroku při tréninku bojových umění je pro muže i ženy nesmírně důležitá. S cílem zajistit ochranu citlivých částí těla připravil tým Sportano pečlivě široký výběr suspenzorů, tj. pánských a dámských chráničů rozkroku nejvyšší kvality. Suspenzory Ground Game a Venum se skládají z elastického materiálu, který se přizpůsobí tělu a zajistí komfort a pohodlí, a ze silné ochranné vložky, která účinně chrání rozkrok, aniž by omezovala pohyb sportovce. 

Chrániče holenní kosti a chodidla 

Při bojových sportech je třeba dbát na ochranu holenních kostí a chodidel. V řadě Sportano najdete odolné chrániče holeně a chodidla, které zajišťují pohodlné nošení díky použitým páskům a suchým zipům, které zabraňují vyklouznutí chráničů holeně. Pro bojové sporty, jako je kick-box nebo muay thai, jsou nejvhodnější chrániče s tlustým tělem, jako jsou chrániče Ground Game Logo 2.0, které díky speciální pěnové výplni s vysokou hustotou účinně chrání před bolestivými zraněními a pohmožděninami. Pro trenéry MMA by byly lepší volbou lehčí chrániče, které nabízí mimo jiné společnost Bushido a které jsou vyrobeny z pevných syntetických materiálů EVA, jež zaručují ochranu a zajišťují volnost a dynamický pohyb bojovníka.  

Boxerské chrániče trupu 

Aby se trenér naučil správně zasahovat tělo, musí někdy hráči údery povolit. Chrániče trupu účinně snižují riziko zranění. Pokud chcete dbát na svou bezpečnost, vyberte si nabídku internetového obchodu Sportano.cz Tým specialistů zaručuje nejlepší kvalitu boxerských produktů od osvědčených výrobců, jako jsou Venum, Everlast, adidas, Hayabusa nebo Tapout. Sportano znamená rychlé vyřízení objednávky do 24 hodin, výhodné podmínky vrácení zboží po dobu 30 dnů ode dne převzetí zásilky a záruku originality. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget