Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Boxerské boty

Boxerská obuv: profesionální boxerská obuv Sportano

V boxu hraje správná práce nohou jednu z klíčových rolí. Proto každý boxer - začátečník i profesionál - potřebuje správnou boxerskou obuv, aby mohl rozvíjet své dovednosti a úroveň pokročilosti a zároveň se chránit před zraněním.   

Ve Sportanu najdete širokou nabídku profesionální boxerské obuvi špičkové kvality od nejlepších světových značek, jako je adidas nebo Everlast.  

Jakou boxerskou obuv zvolit?

Při výběru boxerské obuvi stojí za to věnovat pozornost svršku. U většiny modelů sahá až za kotník a poskytuje ochranu hlezennímu kloubu při dynamických pohybech nebo změnách směru, které bojovník provádí. Alternativně lze použít nízké boxerské boty, které by však měly být vybaveny speciálními pásky se suchým zipem pro správnou stabilizaci. 

Boxerská obuv má plochou a poměrně úzkou podrážku - zejména ve srovnání se standardní sportovní obuví. Díky tomu si zachovávají manévrovací schopnosti, ale také přilnavost k zemi. Většina moderních boxerských bot má specializovanou odolnou síťovinu nebo jiné systémy, které zajišťují jejich odvětrávání.   

Vysoce výkonné boxerské boty jsou šněrovací. Mají řadu úzkých oček umístěných blízko středu nártu, což zaručuje co nejtěsnější uchycení bez tlakových bodů.   

Boxerská tréninková obuv profesionálních značek 

Tréninky boxu jsou extrémně vyčerpávající, takže správná obuv pro pohodlí a bezpečnost je velmi důležitou součástí vybavení každého sportovce. Vezměte si například boxerské boty Everlast Ring Bling EV 8660 vyrobené z prvotřídní syntetické kůže a prodyšných síťovaných prvků. Kromě tkaniček mají také pevný pásek na suchý zip ve výšce kotníku, takže zaručují ještě větší stabilitu a ochranu nohy.   

Dobrou volbou je také boxerská obuv adidas Box Hog 3 s tenkou mezipodešví z pěny EVA, která je zodpovědná za vynikající pocit na zemi a zajišťuje rychlou práci nohou. Svršek z pleteného syntetického semiše je velmi pohodlný a odolný, zatímco odolnost přední části boty zajišťuje přídavná ochrana špičky.   

Sportano je široká nabídka boxerské obuvi pro začátečníky i profesionální boxery. 

Rozbalit popis Sbalit popis