• Doprava zdarma
  • 30 dnů na vrácení zboží
  • Expedice do 48 h
Nav switch

CCM

Výrobky: 1

View as

CCM je sportovní značka založená v roce 1899 v Kanadě. Ačkoli společnost původně vyráběla jízdní kola, s rozvojem hokejových her se rychle přejmenovala a brzy se stala jedním z největších výrobců hokejového vybavení. Prvním produktem společnosti CCM, který znamenal revoluci ve sportovním odvětví, byly automobilové brusle. Staly se etalonem v konstrukci tohoto typu zařízení. Kromě toho značka nabízí další příslušenství, jako jsou helmy, hole, rukavice a dokonce i tkaničky a chrániče. Kanadský výrobce CCM je velmi známý a své výrobky distribuuje do desítek zemí po celém světě.  

Řada CCM se skládá pouze z nejkvalitnějšího vybavení a příslušenství, které výrazně zvyšují pohodlí hráče při hře a jsou velmi odolné. Toho je dosaženo použitím specializovaných materiálů a inovativních technologických řešení, jako je rám Atack Frame, který usnadňuje vysoký přenos energie do brusle, a SpeedBlade Pro, který umožňuje vyvinout vysokou rychlost při jízdě. Skvělým řešením bruslí CCM je také použití tepelně tvarovatelné konstrukce, která se dokonale přizpůsobí tvaru nohy uživatele.  

Před uvedením na trh prochází každý výrobek řadou testů, které potvrzují jeho kvalitu. Tím je zajištěno, že se do prodeje dostanou jen ty nejlepší položky. V průběhu let si značku oblíbily tisíce spotřebitelů, kteří denně používají její příslušenství. Zejména v hokejovém průmyslu je CCM jedním z nejuznávanějších výrobců, který dodává své vybavení nejlepším sportovcům z celého světa.  

Rozbalit popis Sbalit popis