Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Lopaty

Lopaty - spolehlivé modely v obchodě Sportano.cz

Lopaty jsou ruční nástroje, které se po staletí používají v různých oblastech života. Jejich hlavním úkolem je kovat, trhat a řezat zemi a kořeny. Lopaty jsou univerzální nástroje, které se skvěle hodí pro turistiku, práci, přežití nebo kempování. Lopaty jsou jednoduché, ale extrémně účinné nástroje, které vám umožní provádět mnoho polních prací, které vyžadují přesnost a fyzickou sílu. Ve sportovním obchodě Sportano.cz najdete lopaty od prověřených výrobců jako je Gerber nebo Easy Camp.

Lopaty v cestovním ruchu - potřebné vybavení

Lopaty jsou jedním ze základních nástrojů v cestovním ruchu, ať už jde o turistiku, dobrodružství v přírodě nebo kempování. Tento nástroj má mnoho využití, které můžete potřebovat v různých situacích.

Práce v terénu

Lopaty jsou nástroje, které jsou ideální pro jakoukoli práci v terénu. Kopání děr pro stan, odstraňování kořenů nebo kamenných bloků nebo čištění stezek – to jsou jen některé z úkolů, které lopata v terénu zvládne. Lopata také usnadňuje pohyb v terénu, protože umožňuje vytvořit si vlastní cestu, když se standardní stezky ukáží jako příliš obtížné na překonání.

Horské expedice

Při horských výpravách je lopata nezbytná pro řezání ledu a ledovců, kování ledu nebo skalních bloků, stejně jako pro řezání trychtýřů nebo studánek ve sněhu. V případě uvíznutí v jámě nebo lavině je lopata nápomocná i při vyhrabávání se z nebezpečné oblasti.

Kempování

Při kempování je lopata užitečná při kopání ohňů, stavění stanů nebo kopání místa pro grilování. Kromě toho je také užitečný pro zpracování dřeva, které lze vytěžit v blízkém okolí. Lopata pomáhá při provádění všech polních prací souvisejících s kováním a řezáním dřeva.

Multifunkční lopaty – co se o těchto nástrojích vyplatí vědět?

Multifunkční lopaty jsou nástroje, které v sobě spojují mnoho funkcí, díky čemuž mohou nahradit mnoho jiných nástrojů. Multifunkční lopata obsahuje různé čepele, pilníky, nůžky, otvíráky na konzervy a lahve a několik dalších užitečných prvků. Díky tomu je multifunkční lopatka univerzálním nástrojem využitelným v různých situacích jak v turistice, tak v běžném životě.

Nejdůležitější vlastnosti multifunkční lopaty jsou:

  • Funkčnost - multifunkční lopata je nástroj, který v sobě spojuje více funkcí, díky čemuž může nahradit mnoho jiných nástrojů. V závislosti na modelu může multifunkční lopata obsahovat několik různých nástrojů, které vám umožní provádět mnoho činností.
  • Všestrannost – multifunkční lopaty jsou nástroje, které se perfektně hodí pro různé oblasti života. Mohou být použity v turistice, pro přežití, v práci nebo doma. Multifunkční lopaty jsou díky své funkčnosti univerzálními nástroji, které se skvěle hodí do každé situace.
  • Mobilita - multifunkční lopaty jsou mobilní nástroje, které lze snadno přemístit na jakékoli místo. Bývají lehké a šikovné, takže si je můžete vzít s sebou na jakýkoli výlet.
Rozbalit popis Sbalit popis