Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Hry a aktivity

Hry a aktivity - záruka skvělé zábavy v obchodě Sportano 

Čas strávený hraním her venku nebo uvnitř s blízkými je skvělým způsobem hraní. V kategorii Hry a hraní na Sportano najdete širokou nabídku produktů pro volnočasové aktivity v interiéru i exteriéru. V našem obchodě Sportano se můžete vybavit stolním fotbalem, zahradními trampolínami, plážovými doplňky nebo sadou na boules. Vyberte si ty správné produkty od profesionálních značek, jako jsou Jumpi, HUMBAKA, JOBE, inSPORTline, EXIT, Hudora, Urbogym, Spokey nebo Slackers.  

Na které hry a hračky se vyplatí vsadit? 

Při výběru správného vybavení pro hry můžete zvážit stolní fotbal, který poskytuje úžasný herní zážitek a dostatek vzrušení. Napodobují fotbalový zápas a pomocí speciálních holí srážíte góly do soupeřova týmu. Hra vyžaduje nejen soustředění, ale také reflexy, přesnost pohybu a hbitost. Je to skvělá zábava pro celou rodinu, kde si můžete zahrát s více lidmi. Pokud hledáte vhodné vybavení pro venkovní zábavu, zahradní trampolína bude skvělou volbou. Dodávají se v různých velikostech, často jsou vybaveny žebříkem a vnitřní nebo venkovní sítí, která zajišťuje bezpečnost dětí při skákání. Dětská zahradní trampolína je skvělou zábavou, která se zároveň stará o rozvoj motoriky vašeho dítěte. Pro ty, kteří rádi tráví čas u vody, se hodí veškeré příslušenství, jako jsou plavecké matrace, plováky nebo plavecké kroužky pro děti. Plážové hry doplní frisbee, drak nebo plážový míč na hraní.  

Další formou zábavy může být hra boules, která spočívá v házení kovových kuliček co nejblíže k cíli, kterým je obvykle koule (dřevěná nebo plastová), známá jako prasátko.  

Jak vybrat hry a hračky, které zaručují nejvyšší bezpečnost? 

Pokud se rozhodnete koupit trampolínu pro děti, zkontrolujte rám výrobku, který je zodpovědný především za bezpečnost. Důležitá je robustnost a tloušťka jednotlivých součástí a všechny ostré části by měly být zakryty pěnou nebo krytem. Při výběru trampolíny je třeba vzít v úvahu maximální zatížení, které je v případě, že výrobek používají i dospělí, mimořádně důležitým parametrem. Pokud trampolínu používají děti, je nezbytná síť, která je chrání před pády a nárazy při skákání. Velikost zahradní nebo domácí trampolíny přizpůsobte prostoru, přičemž první modely mohou dosahovat průměru až 300 cm. 

Při výběru stolního fotbalu pro děti a dospělé věnujte pozornost rozměrům stolu a jeho hmotnosti, protože stabilní stůl se při dynamických pohybech skluzavek nepohne. Výšku stolu zase nastavte v závislosti na použití. Pokud hrají dospělí, je optimální výška kolem 70-100 cm. Dětské stolní fotbaly jsou naopak obvykle modely s nastavitelnou výškou nohou. Stolní fotbal lze postavit venku i uvnitř, stačí jen přizpůsobit rozměr výrobku velikosti prostoru, abyste mohli volně hrát se svými blízkými.  

Další příslušenství, jako jsou boule, frisbee nebo plavecké matrace, si můžete přizpůsobit svým potřebám. Všechny výrobky, které používají děti, by se měly vyznačovat pevnou konstrukcí a pohodlím a zároveň by měly zajišťovat bezpečnost při používání. 

Vybavení a hračky na nábřeží - co si vybrat? 

Když venku panují vysoké teploty, vyplatí se vsadit na zábavu u vody, kterou lze spojit nejen s plážováním, ale také s vodními sporty. Pokud se chystáte k vodě, určitě si s sebou vezměte plaveckou matraci nebo plavecké kolečko pro dítě, abyste mohli trávit čas ve vodě bezpečně a pohodlně. Ve Sportanu najdete širokou nabídku plaveckých matrací v mnoha velikostech a barevných variantách. Můžete se také vybavit plováky na přetahování lanem, které jsou obvykle pro jednu osobu nebo dokonce pro dvě či tři osoby. Je to skvělá vodní zábava pro celou rodinu. Na pláži se hodí také hra s plážovým míčem, drakem nebo frisbee.  

Ve Sportanu nabízíme širokou škálu produktů v kategorii Hry a hraní, takže si prohlédněte všechny modely a vyberte to správné vybavení pro vás a celou rodinu. Náš profesionální zákaznický servis vám pomůže vybrat správné zařízení. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget